Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek ez kicsi,...

Lányok, szerintetek ez kicsi, vagy ilyennek kell lennie?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 23. 15:23
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
29%

Lànyok xddd


Jocikàm, iràny màshova rejszolni!

júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem kapok választ. Az agyamra megy, hogy nem találok normális fürdőruhát, az összesből kint van az ember mindene, pedig méret alapján jó. Nagyobbat meg nem találtam még.
júl. 23. 15:28
 3/12 A kérdező kommentje:
A kérdés a fürdőruha méretere vonatkozik
júl. 23. 15:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen fazon, ha felmész H&M vagy sinsay oldalra akkor látod, hogy a modelleken is kb így áll. Ha nem tetszik, hogy ki van mindened akkor a fazonból kellene másikat keresned. A háromszög fazonok helyett például én a kerek ívű bikini felsőket kedvelem magamon.
júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Kicsi. Oldalt is látszik a hónaljadnál.
júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsi. Olyat keress, amiből nem buggyan ki a melled oldalt, mert ez így elég hülyén fest.
júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Bár férfiként, de azt mondom, ez kicsi. Sokféle fürdőruha van, többféle méretben, biztos találsz neked valót.
júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Fazon szerintem jó és csinos, de így pici én olyan mintha tényleg egy számmal kisebb lenne rád.
júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Tokeletes. Nagyon szep vagy.
júl. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Egy kosármérettel nagyobbat vegyél. Ne a számokat nézd, hanem a betűjelet. Innen nézve ez legalább 80-85D kellene legyen, oldalt kibuggyan a cucc.
júl. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!