Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A divat szerint az rossz, ha...

A divat szerint az rossz, ha valakin többféle "nagy" márka van?

Figyelt kérdés

Például Adidas póló Nike cipővel.

[Nem tudom, ez hogy jutott eszembe egyáltalán, de kizárólag kíváncsiságból érdekel, nekem pl eleve csak cipőből van márkás, úgyhogy ilyen gondjaim nincsenek 😅]


júl. 20. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

A divat tükrében csak az a lényeg, agymosott legyél és azt csináld, amit a többi balga. Adj a külsőségekre, eszedbe ne jusson egyedinek, stílusosnak lenni.


A divat lényege, légy menő, de ne gondolkodj. Ha esetleg egy márkát viselsz, az külön öröm, de nem elvárás.


A legnagyobb elvárás, hogy nehogy legyen egyéniséged, önálló gondolatod, identitástudatod.

júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem érdekel a divat, amit akarok és jòl érzem magam benne felveszem. Ha az egy Adidas polò Nike cipővel akkor azt hordom.
júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pont az a példa amit írtál az nem túl szerencsés, de végülis ha tetszik, vedd fel együtt mert kb. senkit nem fog érdekelni. De az, ha olyan ruhákat hordasz amiken hatalmas logók vannak, ráadásul sok különböző nagy logós darabról van szó, az nagyon hirdetőtáblás hatást kölcsönöz szerintem. Én is felveszek egy tommy cipőt egy ralph lauren inggel például, de mind a kettőn apró márkajelzés van csak, úgyhogy nem nézek ki úgy mint egy reklámtábla. Szerintem nincs ezzel sem gond, hiszen nem lehet elvárás hogy valaki egyetlen egy márkát vásároljon csak. Nike-Adidas párosnál szoktam csak figyelni, mert valamiért az nekem nagyon sarkalatos. Vannak nike cipőim utcai viseletre, az edzős cuccom viszont mind adidas, úgyhogy ha kondiba megyek, nem veszek fel nike cipőt utcára az adidas táskám mellé. De ez lehet csak az én hülyeségem. Máson viszont nem venném észre, mert őszintén szólva nem érdekel hogy ki mit hord.
júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon elitistáknál számít az ilyesmi, az meg nekünk mindegy. Ma megszokott jelenség ezért nem foglalkoznak vele az emberek. Láttam nőt, aki diktálja a stílust, nem fikázza őt senki és ysl táskája dior cipője volt egyszerre valami logoval borított blúzzal. Senki nem mondta rá, hogy ízléstelen. Sportruházatnál meg még annyira sem furcsa.
júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ ha az összhatás nem egy tákolmány akkor teljesen jó tud lenni. Én is felveszek pl egy Versace pólót Vivienne Westwood kiegészítőkkel és az teljesen jól néz ki.
júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!