Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Lehetséges egy körmön...

Csajok! Lehetséges egy körmön többféle terméket használni? Márka Vs. Márka nélküli. (Bővebben. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Januárba kezdem el a tanfolyamot, de már megvettem néhány alap dolgot és próbálkozgatok is, nem bírom ki hogy ne! :) és nézegettem a Vaterát (is) , ahol rengeteg jó dolgot láttam, amit jó lenne meg rendelni. De előtte olyan kérdésem lenne, hogy az lehetséges-e pl : márka nélküli, porcelán porokat használok díszítésre a kész körmön, de az alatta felvitt anyagok teljesen más márkából valók?(Diamond, Crystal nails) És hogy Diamond Nails liquiddel, ennek felvitele is kivitelezhető? és még egy kérdés , hogy ugyan ezt márka nélküli zselével.. pl: francia vég, (ami színes. csak az említett nincs neve zseléből) és arra vinni fel a fedő réteget... Ezek mennyire lehetségesek? Nagyon megköszönném a segítséget, mert addig nem rendelem meg a dolgokat amíg ezt nem tudom biztosra, hogy nem csinálok ezzel oltári nagy hülyeséget :) Előre is köszönöm a választ csajok:)
2011. nov. 29. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, csak nem érdemes. A teszveszes, vaterás zselék a legalja minőség.. semmit nem lehet velük kezdeni.

Vegyél normális, bevizsgált minőséget, nem kell a legdrágábbat venni, de ugye te sem akarod, hogy majd a vendéged kezéről a bőr cafatokban jöjjön le az allergiától?

2011. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem szeretném! Azért kérdezem meg előbb!Köszönöm a választ!
2011. nov. 29. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szivesen. :)
2011. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan keverheted a különböző márkákat, de a tesz-veszest felejtsd el (saját tapasztalat, tudod, olcsó húsnak...).
2011. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy ne tesz-vesz Vaterás legyen?? És akkor egyszerre több különböző márka lehet egy körmön? bár Januárba úgy is többet fogok tudni, csak már nem bírom ki hogy ne kérdezősködjek :D
2011. nov. 29. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Tesz-veszes és vaterás semmiképp!

Figyu, én így építek:

Zselé: perfectes nail prep, 2mb bond, pearl építő, perfect és cn fényzselé

Porcelán: előkészítők és fény ua. mint zselénél, perfect és cn porci és moyra liquid.

Sokféle anyagot használok, mégis minden rendben.

2011. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így már értem, minden tiszta. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!! :)
2011. nov. 30. 00:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!