Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Úszógumis hasra jól néz ki a...

Úszógumis hasra jól néz ki a haspóló? Vagy inkább adjam el az egészet?

Figyelt kérdés

júl. 18. 23:57
1 2
 11/19 anonim válasza:
70%

Ki bántott meg? 🥺 Hogy úgy érzed ez nem néz ki jól csajszi? Rohadjanak meg a pasik! Nehogy már majd egy kis pocak miatt ne vehesd fel! Vedd fel! Menny ki! És aki nem bírja elviselni hogy rajtad ez van nézem a napra 😃 hordj bármit amiben jól érzed magad!

21/L

júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

#11


"Menny ki!" Kérlek forgasd sűrűn A magyar helyesírás szabályai című könyvet, mert nagyon rád fér, az biztos!

júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Metionin ***** válasza:
Ne haragudj de ez a has minden csak nem lapos és aki téged gebéz az alighanem vak. Ha te így jól érzed magad, az a magánügyed de az tény, hogy nem fog jól mutatni rajtad a haspóló. Ahogy az is a magánügyed, hogy ennek ellenére felveszed-e. Kismillióan hordanak előnytelen ruhákat az utcán, nem te leszel az egyetlen.
júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
11: senki nem bántott meg.. igazából manapság azt sem lehet eldönteni az emberről fiú vagy lány.. csak én sem tartom így annyira szépnek, azért kérdeztem itt rá.. véletlen rendeltem be ilyen pólókat.
júl. 19. 12:13
 15/19 anonim válasza:
11 vagyok akkor is hordják nyugodtan májd meglátod mennyivel jobban fogod magad érezni ebben a hőségben.
júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Inkább add el az egész hasad.
júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jó a kép
júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Nyugodtan viseld őket, ha szeretnéd ❤️


Én 66 kg vagyok és szívfájdalom nélkül hordom őket.

Akinek tetszel annak bárhogy tetszeni fogsz; akinek nem annak akkor sem fogsz ha fejre állsz. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Hordj olyan ruhát, amiben komfortosan és jól érzed magad!

júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem látszódik a kép, esetleg privátban át tudod küldneni? (lány vagyok, nem valami pedo)


De amúgy meg szerintem hordd azt, amiben jól érzed magad :)

júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!