Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett ilyen nagy divat a...

Miért lett ilyen nagy divat a haspóló?

Figyelt kérdés
Minden évszakban kb. minden fiatal lányon azt látok, még télen is.

2022. dec. 23. 07:19
1 2
 1/15 Matematek válasza:
25%
Azért lett divat a haspóló, hogy a lányok így csábítsák a fiúkat
2022. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
100%
Mert most épp az van soron a divatban, mindenhol lehet kapni. Anno amikor gyerek voltam, volt egy nagy hulláma csak akkor csípőgatyával hordták, nem magasabb derekúval.
2022. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
egyrészt mert divat, másrészt mert a fiatalságot hangsúlyozza (a hasvillantásnál ugyanis egyszerűen nem lehet füllenteni - lehetsz te bármilyen jó karban, akkor is kíméletlenül elárulja, ha már nem vagy fiatal vagy ha vannak gyerekeid)
2022. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Mert jól néz ki, melegebb időben nem sülsz meg benne, tökéletesen lehet párosítani outfitekkel.
2022. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Mert divat és tényleg a legtöbb fast fashion üzletben szinte nem is találni olyan felsőt, ami nem haspóló, de nem bokáig ér, nem oversized. Én pedig pont olyan pólókat keresnék, amik nem túl hosszúak, de nem is feltétlen haspóló, de csak olyat találok.

Mondjuk télen én sem venném fel, maximum trikóval alatta vagy valahogy máshogy kombinálva, de nemrég láttam egy csajt, akin haspóló volt és csak arra vette rá a kabátot úgy, hogy kint 0 fok volt.

2022. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Mert kihangsúlyozza a divatos vékony testalkatot.
2022. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És akkor az miért hord aki nem vékony? Párszor már láttam olyat aki haspoloban volt és olyan hájas volt mint az állat 😐😳
2022. dec. 23. 15:28
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
És akkor mi van? Egy haspolora sincs rá írva, hogy csak vékony testalkatúak vehetik fel te gyökér, nyugodtan telt lányok is hordhatják ha jól érzik benne magukat
2022. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem kifejezetten jól áll teltebb lányoknak is, ha magas derekú nadrággal vagy szoknyával viselik. Baromság, hogy csak a modell alkatúak kizárólagos joga lenne ilyen darabokat hordani.
2022. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most ne kövezzetek meg, de szerintem az inkább gáz már a mai világban, ha valaki köveren haspolot hord, de ha neki jó akkor hordja
2022. dec. 23. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!