Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti amikor bugyit vagy...

Lányok ti amikor bugyit vagy melltartót vesznek ti fel próbáljátok az üzletbe vagy nem?

Figyelt kérdés
Választ előre is köszönöm szépen
júl. 11. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem. Nem gagyi sz4r kínais melltartókat,bugyikat veszek, amiknél van méretbeli különbség.

Akár netről is rendelek, mert biztos vagyok benne hogy jó lesz.

júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, muszáj vagyok, mert a méretezés nem számít sajnos. (és sosem kínaiban veszek)
júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
90%
Nem, a bugyit, sport topot és bralettet is meg tudom venni ránézésre, kosaras melltartót pedig nem hordok.
júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Már nem igazán, mert mindig ugyanott veszem ugyanazt a fazont. Ha mégis szeretnék valami újabb fajta melltartót akkor azt felpróbálom, de még így is sokszor használat közben derül ki hogy nem passzol valahol. Bugyit nem próbálok soha.
júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Online rendelem, szóval nem. De mindig jó a méret.
júl. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
85%

Üzletbe helyett üzletben.


Van olyan bugyi, ami 2-3 db-os és úgy össze vannak fogva, hogy nem lehet próbálni. De ami nincs így ellehetetlenítve, azt nadrágra is fel lehet próbálni, hogy legalább annyi kiderüljön, hogy nem kicsi-e.

júl. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót szoktam, nem a méret miatt, az fix, hanem hogy jól áll-e az adott fazon. Bugyit nem, csak magamhoz mérem.
júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy jó módszer
júl. 12. 15:02
 9/10 AlexJoy válasza:
100%
Általában a bugyikat nem próbálom fel az üzletben higiéniai okokból, és sok üzletben ezt nem is engedélyezik. Azonban a melltartókat mindig felpróbálom, mivel nagyon fontos, hogy jól illeszkedjenek és kényelmesek legyenek.
júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A melltartót mindig felpróbálom. A bugyit sose. (Sok üzletben nem is engedik.)
aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!