Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mi alapján döntötök a...

Fiúk! Mi alapján döntötök a zokniválasztáskor?

Figyelt kérdés
Ugye az mindenkinek nyilvánvaló, hogy most a hosszabb zokni a divat, a bokazokni meg a bommerek style-je. Adott egy fehér színű Air Force EasyOn csuka, amihez jobbik esetben nem húzol más márkajlelzésű zoknit, mint Nike-ot és fehéret. Viszont mi a helyzet amikor ehhez egyszínű fekete zoknit vesz fel egy pasi, aminek az anyaga is inkább hajaz az öltönyzoknikéra. Ezt szeretném megérteni, mert többször is láttam már ilyet, persze fekete gatyával. Azt sem állíthatom, hogy nem tetszik, csak hogyhogy nem fekete Nike zoknit húztok ehhez, hanem egyszínű feketét, ráadásul vékonyabb anyagút? :)

júl. 10. 12:54
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Pl: [link]
júl. 10. 13:02
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Legyen 44es és fekete, ennyi.
júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2-es de akkor csak divatot követsz és valamiért feketeét választasz. Ez nem csak egy "kiveszem a fiókból ami a kezembe kerül" dolog. :)
júl. 10. 13:08
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
A képen akkor már inkább fehér
júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
41%
Ha csaj vagy ezt nehezen érted meg de leírom. Mint pasi, sokkal férfiasabb kisugárzást kölcsönöz, mint mondjuk egy fehér zokni, amit általában csajok húznak fel. Még sportoláshoz is fekete Nike vagy Adidas zoknit veszek fel, utcai viselethez meg olyat, mint amit belinkeltél képet. Sok csaj ismerősöm elismerte h nekik is vonzóbb a fekete zokni a pasikon, mint a fehér. Aztán sokan jönnek, h jobban beleizzadsz meg stb. Én is beleizzadok, de sose büdös. Van akinek titokzokniban is rohadt büdös a lába, ez nem ettől függ! 20/f
júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

"Vonzóbb a fekete zonki a pasikon..."


Bakker, és még azt hittem, hogy csak fickók indulnak be combfixre, meg ilyesmi, de hogy egy nyomorult zoknit valaki, egy nő vonzónak, sőt, "vonzóbbnak" találjon egy férfin...

júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Basszus, most dobhatom ki a zoknijaimat, mert mindegyik fehér bokazokni. És még csak boomer sem vagyok 23 évesen. Köszönöm a felvilágosítást, eddig teljesen vakon voltam. Nem tudtam hogy a fehér zokni nőies...


Egyébként szerintem hülyén néz ki ez a magas szárú zokni, főleg rövidnadrággal. Nem érdekel hogy mi a divat, ami nem tetszik, az akkor se tetszene ha a világon mindenki azt hordaná. Fehér cipőhöz a fekete zokni meg szerintem szintén nem túl jó, de hát kinek mi, nem vagyok egy zokni expert ahogy az 5-ös, hiszen csak most tudtam meg hogy nőiesen öltözködök a fehér zoknijaim miatt.

júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom... legyek boomer (26 évesen lehet hogy már annak számítok), meg divattalan, de én nem látom, hyog tömegesen térdzokniban járnának az emberek ebben a mostani 40 fokban. Rövidgatyához nekem fura a hosszú zokni, meg nem is praktikus abban aszalni a lábat ilyen kánikulában.

Én anynira nem spirázom túl a dolgot... nyáron rövidgatyával általában bokazokni. Hosszú gatyával meg hosszú. A sötétebb egyszínűeket, vagy csak diszkrét márkajelzéssel ellátottakat preferálom, minél magasabb pamuttartalommal.

júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noren1989 ***** válasza:
45%

Ne legyen annyira büdös, h a fekete macskàm fetisizàlja.


Innentől bàrmelyik jó.

júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

Fekete legyen és jó minőségű, ne legyen meleg ilyen melegben.

Jobb ha rövid, az egy stílus ha felér a zokni én nem szeretem.

júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!