Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj, ha ugyanabból a...

Miért baj, ha ugyanabból a ruhából/cipőből többet veszek?

Figyelt kérdés
Viszonylag ritkán vásárolok, de olyankor mindenből többet. Évente egyszer költök kb 120ezret. Például 3 pár egyforma cipőt, 10 egyforma polót, 5 nadrágot, stb. Persze így elég egyhangú az öltözködésem, de nekem így jó. A kollégák kérdezték, hogy hogyhogy nem vagyok büdös és piszkosak a ruháim, ha egy teljes hétig ugyanabban járok. Ekkor mondtam, hogy ezek nem ugyanazok a cuccok amiket tegnap hordtam, mert mindenből több van. Erre meghökkentek és csak annyit mondtak, hogy "TE HÜLYE VAGY?!"

júl. 9. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mr.Monk jut erről eszembe.

Nekem is van pl kedvenc nadrágom, de ugyanabból a fazonból más színeket vettem. Elég unalmas lenne minden nap "ugyanabban" lenni.


Mondjuk nem hülyéznélek le emiatt. Ha neked ez így jó, akkor a te dolgod. A lényeg hogy tiszta ruhákban jársz, nem vagy büdös.

júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Hát, ha 365 napból 365 napon kizárólag ugyanazt a cipőt, nadrágot, polót lehet látni rajtad, az azért elég fura. Hiába váltogatod, attól még minden egyes nap ugyanúgy nézel ki, nincs egy leheletnyi eltérés sem.
júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem hülyeség, nekem is vannak egyforma cuccaim pl. ugyanaz a top 3 színben vagy ugyanaz a a szoknya 2 mintával. De a farmerjaim volt hogy 4 tök ugyanolyan darab volt, ebből már 2 van meg csak ami nem ment szét. Egyszínű pólómból is van 2-3 egyforma és valójában nem egyforma de annak tűnő sima fekete cuccom rengeteg van, ha valaki nem nézi rajta tüzetesen a csipkét, szabást, hosszt akkor simán úgy tűnik, hogy egy hétig van rajtam egy fekete egyberuha.
júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne baj. Volt egy srác a cégnél, mindig ugyanabban a piros ingben volt, és ő sem volt büdös. Tőle is megkérdezték végül a kollégák, és akkor kiderült 14 darab ugyanolyan piros inge van. Csak mi ezen nem akadtunk fenn.
júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség. Én is ezt csinálom, senki nem tett még megjegyzést.
júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes megoldás, de nem elítélendő. Ha neked jó így, akkor bárki bármit is tehet: a lényeg, hogy jól érezd benne magadat.
júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!