Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek, sminkeljek...

Hogyan öltözködjek, sminkeljek hogy drágábbnak, cicásabbnak tűnjek?

Figyelt kérdés

Nem rib*ancosan hanem csinibben szeretnék kinézni, meg drágább hatásúnak. Most fogytam le, most csináltattam meg a körmöm, hajam. És szeretnék a szünetben vásárolni. Mit, honnan, milyen árban? Ha lehet akkor inkább csak drágábbnak tűnjön, ne drága legyen. Nincs sok pénzem.

Őszi-téli darabok érdekelnének legfőképp. Mennyiből úsznám meg. Kösszönöm.


2010. okt. 31. 14:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

17:07 Már ne is haragudj, de ki mondta, hogy itt mindenki extra meg gazdag? Képzeld, én is csóró vagyok, de nem akarok gazdagnak meg drágának tűnni! Jártál te már mondjuk turiban? Én CSAK oda járok, 2600 Ft-ért kapok egy kiló ruhát, ami csinos is, szép is, és még ÚJ is! Egy kiló ruhába beletartozik egy vékonyabb gatya, egy felső, egy szoknya, de még egy cicifix is! És én nyíltan vállalom, hogy turiból öltözködöm! Mindenki előtt! Mert szinte mindig megdicsérik, hogy "juj, de jó, hol vetted", és amikor közlöm, hogy a HÁDÁban a körúton, akkor jön a válasz, hogy "Hű, megyek én is".

Az addig rendben van, hogy a kérdező csinibb akar lenni, de egyszerűen szánalmas ez a "drágább hatásúnak" kifejezés! -.-

2010. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

igen,jártam már turiban,soxszor megyek pont az olcsósága miatt. Én sem engedhetem meg magamnak a plázás cuccokat. De igyekszek olyat venni ami márkás illetve drágábbnak tűnik,és ha vki kérdezi,nem vallom be h turi hanem azt mondom a westendbe vettem mondjuk. De sztem akkorse kell leszólni mert jól akar kinézni és nem szakadt ruhákat vesz :S

a szánalmasság nem itt kezdődik

2010. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy az ember a turiban nem a szakadt göncöket veszi, hanem azt, ami új/újszerű/alig használt. És mint mondtam, nem az a bajom, hogy csinosabb akar lenni, hanem a "drágább" szó b*ssza a csőrömet.

Aha, szóval te be sem vallod, hogy turiban veszed, hanem azt mondod, hogy westendben... Hát, gratulálok... Na, a szánalmasság itt kezdődik...

2010. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jó.legyen igazad. akkor a magyar lakosság fele szánalmas, mert rengetegen nem vallják ám be, hogy turiból öltöznek!! Elég csak szétnézni a gyak.kérdések.hu-n. :)
2010. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gáz ha nem vallja be hogy turizta.... nincs ráírva.

És főleg tinik körében számít a márka.....


Nekem van jópár turis cuccom, de ami itthon is kapható márka arról nem mondom, h turis, pl. Marks&Spencer/ Per Una kabát...

Amúgy az ismerőseim tudják, h szoktam turizni, nem szégyen az, de nem kell senki fejét venni, hogy nem vállalja be.

2010. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!