Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek, sminkeljek...

Hogyan öltözködjek, sminkeljek hogy drágábbnak, cicásabbnak tűnjek?

Figyelt kérdés

Nem rib*ancosan hanem csinibben szeretnék kinézni, meg drágább hatásúnak. Most fogytam le, most csináltattam meg a körmöm, hajam. És szeretnék a szünetben vásárolni. Mit, honnan, milyen árban? Ha lehet akkor inkább csak drágábbnak tűnjön, ne drága legyen. Nincs sok pénzem.

Őszi-téli darabok érdekelnének legfőképp. Mennyiből úsznám meg. Kösszönöm.


2010. okt. 31. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

pfffff."Ha lehet akkor inkább csak drágábbnak tűnjön, ne drága legyen".......

ha gagyi utánzatokat veszel semmivel se tűnsz (te szavaiddal) "drágábbnak"....mert látszik h utánzat..

"drága hatásúak"?????:D

rakj rá egy címkét: "drága volt!" felirattal..

amúgy akkor meg menj be egy plázába, ott biztosan találsz a stílusodnak megfelelőt....

2010. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi nem lv hamisítványra gondoltam de te már egyből gucciban, meg pradaban gondolkodsz

nálam a drága a zara, a bershka, a mayo, az orsay elég sok minden

eddig kínaiban vásároltam 1000Ft/ felső áron

ezekben a boltokban jó ha egy trikót kapok annyiért

mindenki szeretne jobban kinézni

van akinek megadatik bárhonnan válogatni, van akinek nem

de gondolom te se Chanel kistáskával jársz mindenhova, meg Calvin Klein spirállal fested a szemed, különben nem szóltál volna ennyire le :/ nem értelek, na mind1

2010. okt. 31. 15:02
 3/15 anonim ***** válasza:

ha nincs pénzed de van időd, nézz szét turkálókban :) mára már majdnem minden városban van turkáló, van, ahol elég sok. hiszen ott is kifoghatsz magadnak márkás ruhákat a bolti ár töredékéért :) ma olvastam itt gyik-en, hogy valaki egy turkálóban 2400 ft-ból vett magának egy használatlan(!) converse cipőt, egy nike pulcsit és egy puma felsőt, ami azért nagyon jó :D szóval, szerintem irány a turkáló : )


amúgy hány éves vagy?

2010. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

17 vok

köszi :) igen én is hallottam márkás turikról, de a turiról nekem csúnya, ócska ruhák jutnak eszembe

vagy ez általánosítás lenne?:O

2010. okt. 31. 15:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia én is a turikat javaslom, tele szép és különleges darabokkal.

A Zarában nem kapsz 1000 Ft-ért még egy trikót sem, azok is közel 2000 Ft felett kezdődnek :)

Amúgy én azt javaslom, hogy vegyél márkás farmert, és szép kézitáskát valamelyik plázabutikban, a felsőidet meg vedd meg turiban.

A farmer nagyon fontos, mert vagy mindent feljavít vagy elront, és egy igazán jó farmer nem a kínai boltokban található. Nekem a legjobb farmereim a Zaraból vannak, amik azért megfizethetőek még (10 ezer) de nagyon jól néznek ki. Kézitáskát meg vehetsz Pimkie, H&M, Vero Moda üzletekben pl. Olyanokat, amik drágának néznek ki.


A felsők meg lehetnek akár még Tescosak is, mert pont a felsők között szinte semmi különbség. A zaraban és a turikban vagy akár a piacon szinte ugyanolyan mintás pamutpólók vannak.

Inkább a nadrágra költs többet :)


25L

2010. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi :))
2010. okt. 31. 16:11
 7/15 anonim ***** válasza:

15:34-es vagyok

régen nekem is a agyonkopott semmire sem jó ruhák jutottak eszembe a turiról, de azóta teljes mértékben megváltozott róla a véleményem. persze, vannak, ahol teli van minden rongyokkal, de vannak olyanok is, amikben sok alig használt vagy teljesen használatlan,új, márkás ruha van olcsón :)

2010. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én turkáló és butik párti vagyok. :) Mondjuk a butikba az a szép, hogy az eladó segít, sok méret van, és a cuccok fele amit felpróbálok tökéletes. A turkáló kalandosabb. :D

14L

2010. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak pár jó tanács:

- Cicásabb úgy leszel, ha bajuszt ragasztasz az orrod alá, és néha nyalogatod a kezedet.

- Drágábbnak tűnj... Te tényleg MÁSOKNAK akarsz megfelelni? Jesszusom, de égő...

- Ha neked a turi a sz*r cuccokat jelenti, akkor igen tudlak sajnálni.

- Egyébként meg imádom az ilyen kérdéseket, komolyan nincs szépérzéked? Csak látod, hogy valami szép-e avagy nem!

- De ezen a "drágább hatásún" vagyok a leginkább kiakadva. Hogy lehet valaki ilyen... semilyen?!

2010. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

utolsó,de jó hogy itt mindenkinek extra egyéni stilusa van...meg sok pénze...boldog lehetsz. Mért baj ha a kérdező pénzesebb csajnak akar tűnni? Én is szegény vok,de kibszottul elegem van már ebből,és énis mindent megteszek azért, hogy többnek tűnjek mint amilyen vok!

Kérdező,sikerült találni jó darabokat? Adnál pár tippet? Énis hasonló cipőben járok :)

21/L

2010. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!