Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire igaz,hogy 10 000 ft...

Mennyire igaz,hogy 10 000 ft alatti napszemüveget nem éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
Azt mondta az eladó,hogy ezeken gyengébb az UV szűrő réteg,és az izzadtság meg a naptej lemarja róla.
júl. 4. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Az UV resz igaz. Es hlgy uv-s szemuveg kb pont 10 korul lesz
júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt teszt pár éve, voltak benne dm-es szemüvegek meg hasonló árkategóriás, és mind megfelelt. Szóval városi legenda.
júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Tartósság szempontjából valóban nem a legjobb. A 10 ezer forintos Polaroidom kerete konkrétan cafatokban kezdett szétfoszlani az izzadságtól 2 hónap után. Vettem is gyorsan egy Persolt.
júl. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, saját méréseket nem végeztem... De ha azt vesszük, egy hegesztőszemüvegbe, vagy pajzsba az üveg nem kerül ennyibe. És ha ott nem szűrne, elég nagy gond lenne.

Na meg ha nem szűri annyira az UV-t akkor mi van?! Jó ha tud ilyet persze, de aki nem hord napszemüveget, annál sem törvényszerű, hogy megvakul.

júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
#4 ha nem szűri az uv-t de sötétített az a legveszélyesebb. Aki nem hord szemüveget az pl hunyorog amitol kisebb feluleten er az uv. Aki szemuveget hord az teljesen nyitott szemmel fogadja be. Sokkal sokkal rosszabb.
júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!