Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temu napszemüveg?

Temu napszemüveg?

Figyelt kérdés

Rendelt már valaki napszemüveget temurol?

Tudom..Tudom.. kínai gatyi.. de aki rendelt már mi a vélemény? Jövő hónapban megyek nyaralni és oda szeretnék venni olyat amit esetleg ha elhagyok eltörik stb nem sajnálom.


[link]


tegnapelőtt 17:20
 1/6 anonim válasza:
100%

Én nem rendeltem, szóval magáról arról a termékről nem tudok véleményt mondani. De:

Inkább ne viselj semmit, mint rossz napszemüveget! A rossz napszemüveg nem védi ki jól a sugárzást, és mivel napszemüvegben nem hunyorogsz, ha fény süt a szemedbe, a fény könnyen károsíthatja a szemedet.

tegnapelőtt 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több napszemüvegem is van a Temurol. Ugyanaz a kategória, mintha az Auchanban vagy az Ázsia centerben vennéd.
tegnapelőtt 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez most vicc ugye? A Temun van vagy fél millió napszemüveg több ezer gyártótól. Ha itt kapsz 6 darabra véleményt (és még azt sem tudod, hogy pontosan melyikre), abból milyen következtetést fogsz levonni a maradék 499994-re?
tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Belinkeltem azt a terméket amire gondoltam... :D
tegnap 20:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Első kettő hozzászólónak köszönöm az értelmes választ :)
tegnap 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Rossz napszümegben még csak nem is hunyorogsz, teljes szemnytassal megy be az UV es karositja a szemed. Csak uv szuroset vegyel
ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!