Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik Martens cipőt vegyem?...

Melyik Martens cipőt vegyem? (1461 quad, vagy 8053 quad)

Figyelt kérdés

Nagyon filózok a két cipő között. Külsőre is kicsit jobban tetszik az 1461, és árban is barátibb kicsit, de a másik kényelmesebbnek és talán kicsit stabilabbnak tűnik, és nekem fontos, hogy mindennap tudjam hordani, ne csak alkalmakra, és, hogy akár hosszabb sétákat is meg lehessen tenni benne. Úgyhogy akinek van bármi véleménye, tapasztalata bármelyik modellel kapcsolatban, nagyon szívesen meghallgatnám! Azért belinkelem a két cipellőt:))

8053: [link]

1461: [link]

Köszi előre is a válaszokat!



tegnapelőtt 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, lehet, hogy nem erre vagy kíváncsi, de szerintem szörnyen ronda mindkettő. Pláne ennyi pénzért.
tegnapelőtt 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első, de miért akarsz platform talpat félcipőre? Ez nem napi használatra van kitalálva. Docmartens 1461 kényelmesebb mint egy papucs, aludni is lehetne benne. Ezzel a duplatalppal elég érdekes lehet járni egy félcipőben. Igaz, még nem próbáltam 😅
tegnapelőtt 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, másodikat akartam írni, a 1461-esre gondolok.
tegnapelőtt 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bakancsból Jadon-öm van, úgyhogy ismerem a platformos Martenseket, az nekem nagyon bevált, ezért is merem a félcipőnél is bepróbálni.
tegnapelőtt 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!