Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiöltöztök suliba az ünneplős...

Kiöltöztök suliba az ünneplős napokra szépen vagy elsunnyogjátok valahogy?

Figyelt kérdés

jún. 26. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyenruha van, nem lehet sunnyogni.
jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Már rég nem vagyok iskolás. De annak idején kötelező volt kiöltözni. Gimnáziumba katolikus iskolába jártam, elég szigorú házirenddel, egyenruhával.

Egyetemen eleinte hittem csak azt, hoyg egy vizsgára puccparádéba kell vágia magát az embernek. Miután láttam, hoyg nem feltétlenül, sokszor csak egy fekete farmert, meg fehér inget vettem fel. Soha nem tették szóvá, vagy kaptam volna emiatt rosszabb jegyet. Még államvizsgára is így mentem, kitűnő diplomát kaptam, tehát tudást, nem az öltözékemet nézték.

Most munkahelyen is vannak protokollálris események, ahova illik elegánsabban megjelenni. Itt a napi öltözékemné próbálok csinosbban megjelenni, de nem tolom túl. Nem úgy öltözködöm ilyenkor sem, mintha az operába készülnék.

tegnapelőtt 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem mentem be ilyen napokon. Évzáróra/nyitóra se mentem max egyszer. Érettségire fekete nadrág, fehér ing ( a kötelező matrózblúz, szoknya kombináció helyett). Nyilván nem szedték le rólam.
tegnapelőtt 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SZTANN ***** válasza:
7%
Ha vannak ÜNNEPÉLYES alkalmak, akkor egyrészt mindnekinek kötelessége azon megjelenni, másrészt az ALKALOMHOZ ILLŐ öltözéket felvenni. Akár kötelező előírás, akár csak az íratlan jóízlés szerint. A kultúremberhez hozzátartozik a kulturált viselkedés, megjelenés. Egy darabig (éretlenül vergődő kamaszként) lehet lázadozni ez ellen, de semmi értelme - felnőtt, érett fejjel minden normális ember rájön, ennyit megtehet a KÖZÖSSÉGÉRT, amihez tartozik. (Vagy marad örök "ellenálló" - ami egy koron túl már nevetséges és szánalmas.)
tegnapelőtt 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nekünk is egyenruha volt és beírás járt a sunnyogásért, szóval kibírtuk.
tegnapelőtt 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiöltöztem, viszont egy kényelmes sportcipőben indultam otthonról, és vittem magammal az “ünneplős” cipőt, azt csak az ünnepségre vettem fel.
tegnapelőtt 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Én szerettem a matrózblúzt. Az egyszerűség volt benne a jó. Hordtam volna hétköznap is.
tegnapelőtt 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy valami kényelmes cuccban mentem vagy nem mentem egyáltalán. Gyűlöltem ezeket az iskolai szarokat.
tegnapelőtt 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elsunnyogtam anno.

Nem kaptam semmit érte ha jól emlékszem,csak morogtak magukban.

tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, a lányok meg imádják ha öltönyben megyek :)
tegnap 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!