Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tudnak a fiatal...

Miért nem tudnak a fiatal lányok testalkatuknak megfelelően öltözködni?

Figyelt kérdés

Nem az a bajom, hogy valaki kövér, bár fiatalként a legtöbb esetben tehetne ellene... de könyörgöm, miért kell +10-20 kg-val felvenni a crop topot feszülős extra rövidnadrággal?

Nem néz tükörbe, vagy direkt polgárpukkasztás céljából öltözködnek sokan így?

Értem én, hogy divat, de ha nem előnyös, nem áll jól, miért veszik fel?


jún. 24. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Miért ne venné fel?

Ha neki az a jó,más baja ha neki nem tetszik.nem kell nézni,ennyi

jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
82%
A divat felülírja az önkritikát. Amikor én voltam tini, a csípőgatyát vették fel rövid felsővel, a lányok nagy részének méretes úszógumi lógott ki. Bizonyára látták a tükörben, hogy nem előnyös de mégis hordták. Ne keresd benne a logikát.
jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

A tiniket sosem érdekelte a kinézetük, még az anyjuk sem foglalkozik úgy velük,ha elérik a 18.és nőiesebbek lesznek akkor jobban odafigyelnek.

Nem is érdemes ezzel foglalkozni, ebben az országban amúgy is olyan minden más,leszarom felfogás, ahogy a kinézet is.

jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

"Értem én, hogy divat, de ha nem előnyös, nem áll jól, miért veszik fel?"

Mert nekik ez tetszik, mert a pasijuknak ez tetszik, mert ebben érzik jól magukat forróságban, mert mások is ezt veszik fel, stb.

Egészen nyugodtan hagyd rájuk, hogy mit miért vesznek fel, és háborogj inkább olyan dolgokon, amik valós problémát jelentenek az életedben.

jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem háborogtam, szimplán kérdeztem. Elnézést, azt hittem ezen az oldalon lehet...
jún. 24. 14:58
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
A leírásból úgy tűnt, igencsak idegesít a dolog.
jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Óóó, nem elég nyugodt, kiegyensúlyozott vagyok, ilyen piti dolog nem tud felidegesíteni, csak rengeteg ilyen tinit látok, és ezért kérdeztem, nem értem, hogy hogy nincs önkritikájuk :D
jún. 24. 15:07
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Valóban elég vicces ahogy kinéznek,kb mintha a fiúk boxeralsóba és trikóba járnának 😃
jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Azt kívánnád nekik, hogy öltözzenek őszi cuccokba júniusban, és rohadjanak szét a napon? Kötelesek lefátyolozva járni, mert nincs olyan “fogyasztói társadalom álma” alakjuk, mint neked?

Meleg van, és sok embernek ilyenkor ez az egyetlen szempont.


Egyébként teltebb lányokon is szépen tud mutatni a crop top. Nyilván, nem kell köldököt villantani, de magas derekú nadrággal még bomba is lehet, de komolyan.

A túlsúlyos emberek se egyforma alkatúak. Köztük is van homokóra, körte, oszlop alkat.


Ezek csak idióta sémák, amiket a fejedbe vertek, és változik is az évek során, hogy melyik csoportosulásoknak milyen “előnyös” öltözéket kiáltanak ki éppen.

Az ilyen beszólásokkal imádják lehúzni , becsmérelni egymást a nők. Pedig ha feleannyi időt fordítanának a szellemi fejlődésre, mint a a saját és mások testének minősítésével, jobb világot élnénk.


Az, hogy ki mennyire csinos és jó ízlésű, nem kiló kérdése. A legelőnytelenebb ruhában is lehet sugárzó.

Hálát adok az égnek, hogy biszexuális nőként ezt pontosan tudom.

jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

4.

Ebből 99% esetében csak 1 igaz: mert mások is ezt veszik fel. Pedig egyébként nem tetszik sem saját maguknak, sem a pasijuknak. Szóval a kérdés erről a 99%-nyi tömegről szól, hogy miért ennyi.

jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!