Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandon bikini alsó helyett...

Strandon bikini alsó helyett sportnadrágban fürödni?

Figyelt kérdés

Jobban tetszenek a rövdinadrágos bikini alsók, de nem találtam olyat, ami tetszene. Van egy olyan nadrágom, ami hivatalosan nem bikini, de fürdőruha anyaga van, és ilyen feszülős "forrónadrág". Szerintetek nem lesz feltünő, hogy nem igazi fürdőruha van rajtam? Kb. Ilyesmi:

[link]



jún. 23. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz
jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. Én is jártam már így, csak én bikini felsővel. Nem találtam olyat, ami jó lett volna, viszont volt egy sport melltartóm, ami nagyon hasonlított egy bikini felsőhöz. Nem tűnt fel senkinek, hogy nem az.
jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) akkor felveszem
jún. 23. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább nem ribis mint egyeseknek:D
jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze. Attól, hogy mikor megvetted, nem fürdőruha volt a címkéjére írva, attól még nem különbözik tőle.

Én is szoktam ilyesmiben, sőt egyszer szükségből még biciklis gatyóban is fürödni.

jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!