Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Van olyan köztetek aki...

Fiúk! Van olyan köztetek aki feszülős farmert hord? Szerintetek gáz ha női és magas picit a dereka??

Figyelt kérdés

én egyébént lány vagyok, de a legjobb barátom fiú és szereti a szűk nadrágokat..adtam neki a sajátomból egy skinny farmert meg egy cicanacit és jól is állnak neki csak mindegyiknek magas a dereka..azt mondja nagyon kényelmes és irigyli emiatt a lányokat de ő is hordaná így csak nem biztos benne, hogy ez normális a fiúknál..

én azt tanácsoltam, hogy csakis a kényelem legyen a fő..ha így szereti hordja csak nyugodtan..teljesen el takarva úgy sem látszik..

közületek aki hord ilyesmit fordult már elő, hogy a nadrág dereka felér jól a köldök fölé ??



jún. 23. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon gáz.

Még lányon is, ha hónaljig fel van húzva.

jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a szűk női nadrágokat, leggingseket, de a magasderekúakat nem. Zavar, hogy nyomja a hasam, és beleizzadni is könnyebb. Télen inkább ideális.

De a barátodnak kell tetszeni.

jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Leggingseket utcára fiúként nem vennék fel. Farmerból viszont szeretem a szűkebb skinny fazonúakat is.

Pát hete tettem fel én is egy kérdést női farmerral kapcsoltban. Vettem egyet, bár az nem kifejezetten szűk. A mai napig hordom, imádom.

jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer véletlenül női farmert vittem a próbafülkébe. Ott jöttem rá, hogy sokkal kényelmesebb a magas derekú nadrág, és jól is állt. Azóta csak ilyet veszek, leszarom ki mit gondol, nekem tetszik.
jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
cicanaci nem gáz ha férfi változatban van.
jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
#5 Milyen a ffi változat? Én biciklis leggingsen kívül, Decathlonon kívül sehol sem láttam még ruha üzletekben ffi leggingst 😉
jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
#6 online lehet találni, de ebben igazad van hogy üzletekben sajnos nem lehet találni ffi leggingst magyarországon végképp nem .
jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
#7Naugye 🙂. Ez a legging is olyan mint a harisnya,ha pasi hordani akár, akkor nőit kell venni 😉. Én egy időben szerettem női leggingseket hordani, pláne ami metálfényű,de folyton szekáltak miatta és már kb 7 éve nem hordok.
jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
# 8 ha te igy vele akkor hordj nőit én felőlem, én magam is hordok leggings-t mai napig szabad időben ráadásul bőrhatásút szoktam hordani csak most nem szoktam hordom nyári időben, én online vettem leggins-t mert férfibe is lehet találni.
jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9Mint írtam már 7 éve nem hordok,mert elegem volt a csesztetésekből, beszólásokból. Meg én nem a kényelem miatt szerettem őket, mivel a legtöbb leggings kényelmetlen volt, csak tetszett maga a leggings és hogy olyan jó passzos.
jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!