Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap ilyen esőskés de meleg...

Holnap ilyen esőskés de meleg időben mennyire lenne szokatlan ha csizmában lennék?

Figyelt kérdés
Nagyon megbámulnak majd? 🙁 ünneplő ruhához venném fel, évzáróra megyek vendégként.

jún. 22. 22:33
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Csizmát 26 fokban? Persze, hogy fura. Szórakozóhelyre szoktak ilyenkor is miniszoknya + csizma kombót felvenni, de napközbenre erős.
jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Ebbe a csótányroppantóba még 20 fpkba lábápolással is bebüdösödik a patád 😅


És ne. Nem hiszem el, hogy nincs egy félcipőd vagy bokacsizmád. 20 fokban te fázol? Vegyél fel egy tavaszi kabátot.

26/N

jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

Rossz hírem van kérdező! Még csak tíz óra, te elvileg 11-re mégy szóval még csak most öltözködsz, de nem 20 fok van!

Több, már! Gondolom a tegnapi eső miatt azt gondoltad, hogy egész nap olyan idő lesz ma is. Tipikusan a buta nők hibája.

jó páran meg fognak bámulni arra készül fel, ez a csizma meg vastagon bélelt! Jól belesülsz majd délutánra.

jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk már 26 fok van, szikrázó napsütéssel. Mire vége lesz a ballagásnak, közel 30 fok lesz. Nem szép dolog ennyire magadra vonni a figyelmet, nem rólad szól az ünnepség. Tehettél volna fel inkább egy bohóc orrot, abban legalább nem sülsz meg.
jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15-ös! Hogy te milyen "gonosz" vagy!

A kérdezőnk szerint -privatoztam vele- azért bámulják meg, mert biztos irigyek rá! :D

Hogy most komolyan gondolja vagy csak így kompenzál nem tudom.

jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16#

Én is kaptam privit, írta, hogy irígy vagyok rá! :D

jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

17es! Te is! Ne mondd! :D úgy látszik mindenki irigy rá! Igen ez minden vágyam, hogy ilyen dög melegben beöltözve rohadjak fekete kosztümben meg téli csizmában!

Nem százas a csaj az biztos!

jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ez a kérdés kamu.
jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
72%
Tényleg léteznek ilyen hülyék? Nyáron csizma? Az eszem megá.
jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!