Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire "túlzás" strandra?

Figyelt kérdés

Tizenéves lány ilyen brazil bikini alsós fürdőruhát szerintetek felvehet?

Szülők ti mit gondoltok erről?

Enegdnétek a lányotoknak?



[link]



jún. 22. 11:38
1 2 3
 11/25 hosszúhajú ***** válasza:
25%

nem engedném. még formálódó korban van. rossz iránymutatás. és ez csak a kezdet. ha 14 évesen ennyi, el tudom képzelni mi lesz 18 felett... a mai nagy mutogatókat se fogta vissza senki a még alakítható korukban - ezért is lódultak el... 14 évesen épp pár hónappal hagyta el a GYEREKKORT!!!!!!!!!!

48 n

jún. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez semmi extra. És nőként mondom, aki nem ilyet hord. Aki ezen pattog egy strandon hogy milyen fürdőruha van egy lányon, az mindenképp bele akarja látni valahogyan, hogy r.banc.
jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%

12es

Én pontosan leszarom hogy miben van a másik.

De ha pl a barátnőm,vagy a húgom, anyám jönne ilyenben az igenis érdekelne. mármint, mert soknak érződne. De persze nem szólnék csak ribis lenne tőlük. Mástól nem érdekelne.


Azért egy ilyen: [link]

És egy ilyen között: [link]

Van különbség.

jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nyugottan hordhatod..
jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

13#

Szoval ha jól értem:Anyád és a hugod,akiket ismersz és tudod,hogy nem ribik,azokrol azt gondolnád,

de másokon,akiket nem is ismersz,tehát lehetnek akár ribik,azokon teljesen elfogadható!!


Szeretek ide járni,mert néha elkezdem hinni,hogy már semmi újat nem hallok,látok,de aztán mégis!

Fenomenális!!

jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

15

Mit nem lehet ezen amúgy megérteni?

Akik közel állnak hozzám nem szeretném egy ribinek látni.


Szerintem téged se érdekelnek azok a nők akik rosszlányok oldalon prostiznak! Például.

De ha a testvéred, anyád, stb.... Szerintem már téged is érdekelne.

Szóval?

jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Nekem tetszik, anyumèk biztos hogy nem engednék, de attól függ hogy te hány éves vagy. Ha a szüleiddel mész strandra, inkább ne vedd fel, de ha a barátnőddel akkor teljesen oké. Egyébként is kényelmesebb és jobban mutat mint egy rendes alsó
jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 szóval ha a szülei nincsenek ott, akkor nyugodtan lehet ribāncos?
jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

18

Nem úgy értettem, csak a szülők előtt ez kellemetlen lehet

jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
34%

Ami a szülők előtt kellemetlen, akkor az lehet hogy nem a legjobb dolog....

Csak gondolj bele, mik kellemetlenek a szülők előtt? Ami intim. és az akkor jó ha intim dolgot látnak idegenek?

jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!