Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Több napos osztály kirándulásr...

Több napos osztály kirándulásra mit vegyek fel pizsamának?

Figyelt kérdés
1 hét múlva megyek 1 hetes osztály kirándulásra mit vegyek fel pizsamának?Csak lányok lesznek a szobába de fiúk is fognak látni pizsamába.16 vagyok.
jún. 19. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Olyat ami minél rövidebb, és minél tapadósabb.
jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

"Engem nem zavarna ha látszana a mellbimbóm mivel kivsi feszes mellem van, de nem tudom hogy a fiúkat zavarná e."

Zavarni biztos nem zavarná őket. Ha téged zavar és nem akarsz melltartót felvenni, használhatsz mellbimbó tapaszt. És a probléma megoldva.

jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
És a farokra a fiúk milyen tapaszt vegyenek hogy ne látszódjon? 😀
jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert az összes kanos lány a fiúkat fogja lesni
jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
Mellbimbó tapasz... megőrülök ezektől a hülyeségektől. És komolyan vannak ilyen nők, akik padlógázzal nyomják a testszégyenítést.
jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
18%

#15

Ki nyomott testszégyenítést? 🤨

jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9%
#15 Ha valaki nem akarja saját magát mutogatni mindenkinek, az miért lenne "testszégyenítés"? Egyrészt ez az ember saját döntése, másrészt meg ugye vannak bizonyos élethelyzetek, amikor illik bizonyos módon felöltözni.
jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!