Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az apolonok szeretik a fehér...

Az apolonok szeretik a fehér ruhát viselni?

Figyelt kérdés

jún. 19. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezik öket, ezt kell.
jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem mint minden munkaruha, az uniformis kényelmetlen és 100% ugyanaz a darab nem felelhet meg ennyi ember igényeinek.


Nekem sokkal inkább szimpatikus a külföldi modell, ahol mindneki olyan scrubsot vesz, ami neki kényelmes. Persze vannak kivételek, pl műtéti közeg, ahol ugye kell az a szín.


De az alap ápoló aki csak tologatja a betegeket, leveszi a vért, beadja a gyógyszert, az tőlem nyugodtan hordhatna piros vagy lila scrubsot, amíg tiszta, addig hagy legyen kényelmes neki.

jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem. Minden kosz meglátszik rajta és azért nehéz bizonyos foltokat kiszedni belőle. Ráadásul fehér nadrág alá csak fehér vagy testszínű bugyit lehet felvenni


A sötétebbek még nem ilyen kényesek.

jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Koszolódik, de legalább lehet fehéríteni.

Nekem sok színesem is van, illetve ami fehér de pl. a vállánál mintás, ezeknek mondjuk macerásabb a mosása, de cukikat lehet kapni.

jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök, hogy nem vagyok egészségügyben dolgozó, mert megőrülnék, ha a menstruáció alatt is fehérben kéne lennem. Így is folyton stresszelek, hogy át ne ázzak, pedig sötét hosszú ruhákat hordok. A fehérben sosem érzem komfortosan magam, a hónap többi napjában se, mert félek, hogy összekoszolom.
jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg azért találták ki a fehéret anno, mert ezen meglátszik a kosz, meg lehet hypózni.


De logikusan átgondolva, vannak szennyeződések amik meg a fehéren nem látszanak. Meg van csomó olyan is amit úgy egyáltalán szabad szemmel nem is.


Ha valami komoly veszély van, úgyis vesznek PPE-t.


Semmi értelme fehéret hordani.

jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!