Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szoknyát hordani?

Csak szoknyát hordani?

Figyelt kérdés
Van még más lány, akinek egyáltalán nincs nadrágja? Olyan különcnek érzem magam azzal, hogy csak szoknyát hordok. ^^"

jún. 14. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is szinte csak szoknyát vagy egyrészes ruhákat hordok már. Igaz én már nemsokára 30 éves leszek, de kb 16 éves koromba kattantam rá a szoknyákra. Akkor voltak szép divatos darabok, meg egyrészes ruhák amik tetszettek főleg nyáron. Nyáron inkább egyrészeseket hordok. Meg én annyira megszoktam főleg egyetemista koromban hogy szinte már csak szoknyát hordok hogy a nadrágot már alig tudom magamon elviselni. Otthon azért inkább nadrágot hordok, de előfordul hogy otthonra is felveszek szoknyát vagy egyrészest olyat ami még itthonra elmegy állapotban van. Utcára hosszúnadrágot maximum akkor veszem fel ha odakint szakad az eső vagy durván hideg van, esetleg nagyon szeles az idő.
jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Télen megfagynék, de amint melegebbre fordul az idő, kényelmesebb a szoknya, ruha. Nem vagyok annyira shortos, farmerben megsülnék, így amikor csak tehetem, kihasználom ezt a lehetőséget. Nem a letisztult Disney hercegnős, inkább a vagányabb irány megy nálam fekete vagy kockás darabokkal, szegecses övvel.

Ősszel is szeretem felvenni, de akkor legginssel.

jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!