Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szoknyát hordani?

Csak szoknyát hordani?

Figyelt kérdés
Van még más lány, akinek egyáltalán nincs nadrágja? Olyan különcnek érzem magam azzal, hogy csak szoknyát hordok. ^^"

jún. 14. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van nadrágom, de már szinte csak szoknyát hordok, idén kezdtem el bővíteni a ruhatáramat ilyen téren. Otthonra rövidnadrágot hordok, de utcára nem:)
jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Van olyan kultúra, ahol a nők eleve nem hordhatnak mást, csak szoknyát, télen is.
jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A nazarénusoknál például kötelező. Mondjuk azért nem mindegy, hogy szolíd, elegáns vagy, vagy pedig qrvás szoknyáról beszélünk ugye.
jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
A cigány szoknya és a nagyon rövid, ez a két véglet az szerintem ami nem jó. A többi pedig okés
jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szoknyát hordok. Csak pizsigatyám van.
jún. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gabor49 ***** válasza:
75%
télen általában a csajok is nadrágot hordanak de ez normális szerintem
jún. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Farmer szoknya mindent visz
jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak 1 db hosszú és egy rövid farmerom van, a többi ruhám szoknya, vagy midiruha. Még pólóm és blúzom sem nagyon van. :D
jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szoknyát hordok az év minden napján. nőként nekem ez alap. a munkám miatt amúgy is kötelező, de a magánéletben is azt veszek fel.
jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha tehetném én szinte csak hosszú szoknyákat és hosszú egyberuhákat hordanék
jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!