Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jön be nektek az...

Mennyire jön be nektek az ilyen sportos szandál?

Figyelt kérdés

[link]


Mostanában láttam városban is, hogy több fiatal lánynak van ilyen szandálja.



#divat #szandál #sportszandál
jún. 12. 17:01
A kérdező szavazást indított:
nem tetszik
elmegy
tetszik
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Totál nem értem, hogy a mai fiatal lányoknak miért nincs igényük a csinos, nőies öltözködésre. Én fiatalon ki sem mentem a házból magassarkú nélkül. Egy ilyet akkor se vettem volna fel, ha fizetnek érte, lesült volna a bőr a képemről.
jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem jól áll, hordd nyugodtan. Férfiként mondom.
jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szép, tetszik, látszódik benne szépen a lábfej.
jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Egyetértek az #1es válaszolóval👍
jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

A magassarkú nagyon egészségtelen a lábnak. Meg nem is a legpraktikusabb ha valaki sokat sétál.

Szerintem semmi extra, nekem van még chunky fazonúbb is. Nyilván nem szexi, nem is akkor veszem fel ha szexizni akarok. De egy sportos short-póló kombinációhoz teljesen jó.

jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon egészségtelen.... még nem láttam senkit akinek vénségére levágták a lábát mert magassarkúban járt....

De ahogy mondod, nem sok kilométer gyaloglásra van.

jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy nincs levágva, még gyengül, deformálódik. Hiszen a természet nem úgy alkotta meg a lábafejet, hogy az egész súly a talpunk elejére és a lábujjakra nehezedjen. Rendellenes tartásba kényszerít, nem tesz jót sem a lábnak, sem a bokának, sem a gerincnek. Bütykök, kalapácsujj, térdfájás, hátfájás, nem fincsi dolgok. Nem csoda hogy egyre kevésbé kérnek belőle a nők. Pláne, hogy vezetni nem lehet benne, bkv-zni nem lehet benne, sétálni nem lehet benne, táncolni nem lehet benne. Jól néz ki, az tény, nagyon szexi tud lenni. Ha az embert sofőrrel hozzák-viszik valami olyan eseményre ahol nem nagyon kell felállni.
jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

#1

Hát én meg magassarkút nem vennék fel akkor se ha fizetnének érte. Kényelmetlen és fájdalmas.

jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!