Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajszik vagy skacik, online...

Csajszik vagy skacik, online ruha rendeles? Velemeny? Hol?

Figyelt kérdés

A gond az barat es baratnoim, hogy alig van ruham. Mik a jo online weboldalak ? Mi valt be nektek sracok, csajszik?


ferfi vagyok M-es meret ha fontos, az nem gond ha picit hosszabb, na az mar gond ha a hasszorzetem is kilatszik.


F megegyszer


koszi csajszik meg skacik



jún. 4. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

answear

modivo

zalando

Ezeken az oldalakon nagyon sok márka elérhető, olcsóbb is, drága is. Ha regisztrálsz (és x összeg felett rendelsz) akkor ingyenes a szállítás és a visszaküldés is, el is jön a futár a csomagért. Normális az ügyintézés, nincs átverés, ha valami nem kell, visszaküldöd és kapod vissza a pénzt.

Én szeretem még a Mango-t és a Zara-t is, csak azoknál neked kell intézni és fizetni a visszaküldést, nincs magyar oldaluk, így az bonyolultabb, ha valami nem jó, mert szállítási költséget már buksz.

jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a zaranak van online vasarlas lehetosege? az jo
jún. 4. 09:22
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi
jún. 4. 09:22
 4/7 A kérdező kommentje:
a 3 kozul te melyiket valasztanad? amiket eloszor felsoroltal?
jún. 4. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Ruhát, cipőt jobban szeretek fizikai boltban vásárolni, mert ott fel tudom próbálni. Így csak azt veszem meg, ami biztosan jó.

Bonprixről szoktam párszor rendelni. Ennél már tudom, hogy a mérettáblázat szerinti méreteknél mindig egy mérettel kisebb kell. Meg néha Kínából, Ali, Temu, Sinsay. Nálam nagyjából ennyi.

jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Én mindegyikről szoktam rendelni. Van, ami mindegyik oldalon elérhető, akkor megnézem, hogy hol olcsóbb. De az answear-t szeretem a legjobban, ott adnak pontokat, ami egy az egyben levásárolható. pl. 6000 pont az 6000 Ft. És minden vásárlás után jár. A többinél bonyolultabb, valami gyűlik, de konkrétan még sose kaptam ott ilyen kedvezményt.
jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Vinted. Alig hasznalt cuccok 500-1000ft/dbert
jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!