Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes cipőt venni, hol...

Kedves Vezető kérdése:

Hol érdemes cipőt venni, hol jó a minőség ?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy Converse-t, valami kis könnyedet, egyszerűt, de mindenhol (Office Shohes, Converse márkabolt, CCC, stb) olvasom a negatív tapasztalatokat a minőségről. Vagy épp a bunkó kiszolgálásról, de mondjuk ez nem érdekel. Vannak pozitív értékelések is, pont a kiszolgálásról, pl:

"Nagyon kedvesek voltak, nagy a választék"

Kösz szépen, felette, meg ott az ellenkezője, de mondom ez nem érdekel. Annyiból, hogy ha pl az a pozitív értékelés h kedvesek, az nem releváns a minőségről.

Felőlem bunkón is árulhatnak jót.

Köszönöm.

Bp.



jún. 2. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan az a kérdés, hogy a deichmann-ban kapható converse jobb-e, mint a ccc-s?
jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan nem érted a kérdést, és azt hogy S.T.B.. ? Hol látsz Deichmannt ?
jún. 2. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
És komolyan azon akadsz fenn, hogy egy általad nem sorolt forgalmazót is említettem? Esetleg válaszolnál az én kérdésemre?
jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Te valami szellemileg sérült vagy, vagy idegbeteg troll ?

Mit kérdezgetsz itt a kérdésre ?

Írj ki egy kérdést, ha van.

Válaszoltam, nem bírod értelmezni a kérdést, kötekedsz itt, jelentve vagy.

jún. 2. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, miért nem lehet válaszolni egy -két egyszerű kérdésre, pláne, ha a te kínod megoldásához is közelebb jutnánk.
jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Amire az első utalni próbált, hogy a minőség nem a bolton múlik, hanem a gyártón. A Converse tök ugyanazt a minőséget fogja árulni a CCC-ben is mint az Office shoesban, vagy bárhol máshol. A bolt csak forgalmazza amit kiküldenek neki a Converse gyárból.
jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a Playersroomban, a minőség ugyanaz, de nagy a választék
jún. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!