Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ingben maradni egész nap?

Fehér ingben maradni egész nap?

Figyelt kérdés

Felvettem egy fehér inget, mert ki kellett öltöznöm. Szerintem ebben maradok utána a nap további részére. Szerintetek ez normális, ti sem öltöznétek át az esemény után?


21/L



máj. 31. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem öltöznék át, néha jó szépen kiöltözve lenni.
máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én átöltöznék, de csak azért, hogy ne kelljen vigyázni rá. De ha neked ezzel nincs gondod, akkor nyugodtan maradj abban, nincs ezzel semmi baj.
máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell rá vigyázni, a ruha van érted, nem te a ruháért. Mint amikor nem veszik le a telefonról a fityegő fóliát, mert jaj, mi lesz... nevetséges.


Egyébként, 21 évesen illene önállóan eldönteni ilyesmit, nemde?

máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed benne magad akkor miért ne? Én volt hogy kiöltözve estem haza, blúz szoknya harisnya, fárad voltam gondoltam ledőlök kicsit, és késő este ébredtem fel:)
máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, így maradok. :)


#3: De igen, illik, ezért is döntöttem el. A kérdésemben meg az szerepel, hogy más hogy csinálná. Illik tudni értelmezni a mondatokat, nemde?

máj. 31. 15:28
 6/10 NTBS ***** válasza:
100%
Maradj benne bátran. Biztosan jól áll.
máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is maradj benne! Igaz én pasi vagyok, de én is szeretek elegánsban maradni. Valahogy jóleső érzés. Nyilván van aki máshogy vélekedik. Nem vagyunk egyformák. Nekem bejön.
máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3 persze, nem "kell" rá vigyázni, csak mondjuk én nem szeretek egész nap foltos, összekoszolt ruhában lenni 🤷‍♀️
jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam mindig átöltözni Egy fehér ing nekem önmagában nem kiöltözés. Szoktam más színű ingeket is hordani, meg fehér pólót is. De nem azért hogy kiöltözzek.
jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én se szoktam rögtön átöltözni ha nem muszáj, szeretek egy kicsit elegánsban maradni. Szerintem mindenkinek jól áll ha ki van öltözve.


24/F

jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!