Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyári zakóhoz, illik rövidujjú...

Nyári zakóhoz, illik rövidujjú inget venni?

Figyelt kérdés

máj. 28. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem praktikus. Akármilyen gyakran mosod a kezed, a kézfejeden, csuklódon képződik egy vékony zsírréteg, ami megfogja a zakó ujját. Ezért kell az ingujjnak kilógni a zakóból, nem csak esztétikai okok miatt.
máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Illik, nem illik, télen is többnyire rövidujjú inget hordok zakóhoz.

Ugyanis munkahelyen többnyire leveszem a zakót és zavar a hosszúujjú ing.


És nem. Nem látszik semmiféle "zsírréteg" a zakó ujján.

-Lehet, hogy nekem nem zsíros a kézfejem...

máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok a sportzakókkal, sokszor viselek hozzájuk rövidujjú inget. De én mindig veszek ing alá strecs pólót, így nem izzadom be az inget, ha mégis izzadok, akkor nem lesz izzadságfoltos az ing, nem alakul ki kellemetlen hónaljszag sem. Tévhit, hogy akkor melege lesz az embernek!

A zakóim ujja nem szokott zsíros lenni. Az én bőröm alapvetően száraz, épp ezért kell este testápolóval kezelni. (Pedig mackós alkat vagyok, de ennek ellenére nem vagyok igazán izzadós sem.)

Öltöny esetén hosszúujjú inget szoktam venni. Nyáron, amikor lehetőség van rá, a zakót panyókára vetve viselem vagy karomon viszem.

Mellesleg, a hosszúujjú ingnek is megvan az előnye, kevésbé égeti le a nap a kart. ;)

máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem illik és értelme sincs.
máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A divat és a régi illemszokások nem ugyanazok. Nézz meg olyan országokat, ahol sokkal többen járnak zakóban, öltönyben, mint nálunk. Pólót, piqué tenisz pólót is viselnek zakóval, öltönnyel. Sőt pulóvert, kardigánt is. Tehát, semmi gond nincs a rövid ujjú inggel sem! Viszont nem árt figyelembe venni, hová öltözünk! Nem mindegy, moziba, koncertre megyünk, vagy egy üzleti megbeszélésre. Munkahelyen pedig van, lehet dress code, amelyhez igazodni kell.
jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!