Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valakinek van tippje hogy...

Valakinek van tippje hogy lehetne tűsarkú viselése kevésbé fájdalmas?

Figyelt kérdés

Imádom az egyik cipőmet, azt is ahogy a lábamon áll és menni is jó benne, szórakozóhelyeken meg abszolút favorit :) Viszont pár óra után eléggé elkezd fájni benne a lábam, valami tipp ?

Ilyesféle cipő

[link]



máj. 27. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen cipők nem egész napos (éjszakás) viselésre vannak kitalálva, hanem, ahogy írod is, csak néhány órára.
máj. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindenképp egy magassarkúkhoz kapható zselés talpbetét beszerzését javaslom; szinte az összes cipőboltban és drogériában kapható és igazán életmentő tud lenni. Van egy szép körömcipőm, de amikor megvettem alig bírtam benne 20 percnél tovább sétálni a fájdalom miatt. Miután megvettem a talpbetétet, onnantól egész nap tudtam benne "szaladgálni" probléma nélkül.
máj. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Minél gyorsabban berúgsz ;-)


Hazafele meg leveszed

máj. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lábfej-, vénatorna: láfej-bokakörzés, spicc, lábfej le-felfeszítés, külsőtalpélen járás/hajlítás, talpmasszázs, integetés a lábujakkal/talppal. Csak a meghatározott időszakban használod.
máj. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

‶szórakozóhelyeken meg abszolút favorit″

na miért..? :) ribis vagy, nagyon.


tipp- ne hordj ribis cipőt. vagy hordj, ha annyira azt akarod hogy egy prostinak nézzenek téged.

máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös

Miért néznének ez miatt prostinak ? Nem teljesen értelek, ha már ettől prostis vagyok szerinted el se tudom képzelni mit mondasz akkor ha elmondom hogy néha még rövid szoknya is van rajtam hozzá, hihetetlen...

máj. 28. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom te hol élsz, de erre felé ha egy fiatal lány dekoltázsos pólót vesz fel, magassarkúval és feszes bőrnacival akkor mindenki prostinak nézi.
máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
50.000 adnék annak a Nőnek akinek magassarkújat tűsarkújat imádhatnam a lábain
máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dm-es zselés talpbetét nekem is bevált, mindenképp próbáld ki szerintem.
jún. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor új tűsarkút veszek mindig egész nap abban vagyok otthon így picit tágul és lazul az anyaga és mikor utána hétköznap felveszem már nem töri a lábam sokkal kényelmesebb.
aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!