Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rövid lábú nöknek milyen...

A rövid lábú nöknek milyen nadrág áll jól?

Figyelt kérdés
máj. 19. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
Semmilyen!
máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Szerintem csak az számít,hogy a nő jól érezze benne magát, akkor mindegy kb,hogy milyen nadrág. De talán a nagyon színes/nagyon mintás nem, de ki tudja? Én egy alacsony nő vagyok s én nem szeretem a nagyon színes nagyon mintás ruhákat xd ennyi
máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es igazad van végülis :)

Egyszer próbáltam egy mintás nadrágot és tényleg nem állt jól :D

Köszi a választ :)

máj. 19. 22:12
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Magasderekú kell, az optikailag nyújtja a lábakat.
máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Szoknya
máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

A magas derekú is jó ötlet volt feljebb, a hosszanti csíkos ("minta") is nyújt, a magas sarkú cipő, amivel esetleg felveheted, szintén. Ezeket kombinálhatod is.

A sima egyszínű nadrág és érdekesebb felsővel szintén elvonja a figyelmet a nadrágról.


Ezeket most azért írom, mert bár szerintem nem hátrányos ilyen rövid vagy olyan hosszú lábúnak lenni, de minta téged zavarna - vagyis akkor elvenni érdemes a "rövidségéről" a fókuszt.

máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Magasabb derekú, semmi esetre sem köldökig érö, lehetöleg egyszínü vagy esetleg függölegesen enyhén mintás, és lehetöleg testhez álló, nem bö fazon.
máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Én alacsony vagyok, arányaiban szerintem közepes (nem rövid ne nem is hosszú) a lábam, viszont észrevettem, hogy régen amikor csak bő meg trapéz gatyát lehetett kapni, főleg hogy mind csípő szabású volt, abban sokkal rövidebbnek tűnt a lábam, mint az utána divatba jövő szűkebb, normális derekú nadrágokban.
máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem ha jó az alakja akkor akár egy sima cica nadrág ami nem mintás teljesen jó lehet ha fényesebb az anyaga szerintem nyújt is optikailag de ha nagyon rövidnek érzed akkor hozzá magassarkú bár férfiként nézve ez abszolút nem szokott érdekelni hosszú vagy rövid ha jó az összkép .
máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Rövidnadrág
máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!