Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat lesz még 2009-ben az...

Divat lesz még 2009-ben az emo stílus?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 17:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki csak divatból emo-s akkor szentem váltson. Aki meg tényleg ugy érez mitn egy emo-s annak ugy is mindegy!!
2009. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%
szerintem sem lesz már rajta nagyobb hangsúly. Nagyot derültem a "kiírtják magukat" -os válaszon. :-)
2009. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
:DDDD
2009. jan. 11. 10:28
 14/33 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert én nem voltam eddig emo,csak tetszettek a ruhák,hajak meg minden.(lány vok) szóval olyan tök lazának tűntek,és mivel épp keresem a stílusom,ezért gondoltam hogy emo leszek...:D de ha nem lesz divat,sőt inkább ciki lesz,akkor nem leszek az...:)Jóóó tudom most le leszek cseszve hogy mért a divat után megyek,de egyszerűen úgy érzem hogy nincs stílusom,mindenki mást stílusosabbnak érzek magamnál...nemtom .Eddig egy pasi miatt nyomtam a szexi nőcis stílust,de nem lett az enyém( a pasi) szóval már elegem van ...már egy éve is emos stilusu akartam lenni,csak az emlitett pasi miatt nem lettem az mert azt hittem majd belémszeret ha NŐ leszek...de nem... szal inkább visszatérek az emohoz és leszarok mindenkit...:D szerintetek?
2009. jan. 11. 10:36
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
Az emo-nak úgy van értelme, ha érzed is! ^.~ De ez a stílusokkal mind így van. Én már hallottam az emo stílust képviselőkről olyat is, hogy egyébként boldog emberek, csak sokszor rájuk jön a világfájdalom ^^" De ha te úgy érzed, hogy ez vagy te...Akkor hajrá! =D
2009. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem, hogy megtaláld igazán magad, nem kifejezetten úgy kellene csinálni, hogy kiválasztasz egy akkor divatos stílust és azt majmolod. Figyelj, egy stílus igazi képviselői akkor is képviselik azt, ha már nem divat. Nem a trend a lényege a stílusoknak, hanem az általuk képviselt értékek és eszmék. Persze, hogy beleunsz egyikbe-másikba: mert az nem te vagy, nem a te gondolkodásmódodat tükrözi. Csináld azt, amit szeretsz, viselkedj úgy, öltözködj úgy, ahogy igazán jól érzed magad, hallgass olyan zenét, keress olyan barátokat, akik magadért szeretnek és olyan pasit is, a stílus pedig majd jön magától. Nem egyik percről a másikra, lehet egy-két évet is igénybevesz, de ki fog alakulni a te EGYÉNI stílusod. Ne akarj egyike lenni a szürke tömegnek. És ne foglalkozz vele, hogy mit mondanak, a küzdelem hozzá tartozik egy stílus képviseléséhez. Az sem baj, ha nem pontosan behatárolható a stílusod. Én is "korcs" vagyok. Jellemez a motoros stílus, motorostalálkozókra járok, élek-halok a motorokért, western-csízmát hordok, de igenis felveszem az acélbetétest egy folk-metal koncerten, mert az is én vagyok. Sőt, még fűzőt is hordok! De ez vagyok én, egyéni stílusom van és azt kívánom, hogy mindenki megtalálja a sajátját.


A "kiírtják magukat"-os csaj.

2009. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
40%

Szijjas =)

néhány ember elkeseredésére de a 2009-es divatot is angyrészt az EMO fogja uralni. Hajban elvileg még divatosabb lessz. jobban bejönnek a kiegészítők . bár maga az IMO-vagyok már kimegy a divatból .

a sötét ruhadarabok-kiegészítők nagyon bő választékben lesznek megkaphatók. kétes azomban hogy nyáron ez ki hogyan viseli majd.

A szó maga hogy divat kétségbe vonható. hiszen a divatot mindenki maga alakítja . saját tetszése , ízlése alapján.

szóval azt tanácsolom ha neked tetszik vedd fel és ha jól érzed magad abban a ruhában senkinek nem tűnik fel hogy nem divatos hiszen te szereted és ez olyan energiát ad ami mindenkit elvarázsol .

sok sikert mindenkinek a 2009-es öltöszködéshez


PrinCesŠ^^

2009. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
72%
Ha tolem kerded akkor szerintem nemis volt divat az emo.
2009. jan. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
54%
én nekem nem rossz az a divat de csak az rossz hogy ilyenket csinálnek a stilusal nincs baj csak ne lenének olyan ostobák
2009. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
94%
Az emo egy életforma, egy érzés..nem divat,mostanság mondjuk sok a "divatemo" akik csak emonak öltözködnek, de tagadják, hogy emok... szerintem manapság nem nevezhetünk egy stílust divatnak. Társaságonként, körönként más. (Jah és az szerintem nagyon szánalmas, hogy holmi írástudatlan bunkó "emoellenesnek" nevezi magát, és semmitérő kommenteket hagy maga után, holott semmit nem tud arról, hogy mi is az az emo, esetleg annyit, hogy "vagdossák az ereiket"....
2009. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!