Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat lesz még 2009-ben az...

Divat lesz még 2009-ben az emo stílus?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 17:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Imádkozzunk hogy ne!
2009. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
82%
Szerintem most a retro lesz a divat, ami nemrég jött be. Az emo meg inkább tavaly volt nagy divat, bár még sok emo-s van, de egyre kevesebben lesznek. Szinte minden évben más stílus a divat!
2009. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazán. Mit nevezhetünk divatnak? Én inkább úgy mondom, hogy ami nekem tetszik, nem tudom, hogy átlagban hogy vannak vele, de.

Inkább az emo stílus kiegészítői maradnak meg, a fekete+és valami más szinű színkombinációk, például. Szerintem egy fekete felső és egy erősebb színű kendő (nyakra) egészen jól mutat.

De felhozhatom példának az egyenes hajat is, vagyis inkább ellenpéldának. Ez az, ami szép lassan "ki ment a divatból", mostmár inkább a hullámos tincsek mutatnak jól.

2009 mindenképp a színek éve, de a szineket jól lehet keverni egy kis feketével.

2009. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%

nem hiszem,azaz rem nemXD

na lényeg a lényeg ezek szerint,de divat emos vagy?v mi?különben nem érdekelne h divat-e,ha az vagy nem tök mind1 h divat-e??

2009. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
66%
Ez nem divat,hanem bolondéria,pár hisztis tini terjesztette el,de már akkor sem volt menő,mikor elkezdődött
2009. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Az ilyen semmilyen stílusok nagyon rövidke életűek... :)
2009. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
szerintem sem. hála az égnek...
2009. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

szerintem az emo haj legalábbis az emóbol kialakult vasalt haj divat marad a csőnadrág is és igazábol nem is az hogy divat hanem akinek jól áll az hordani fogja

szerintem ami divat marad az a lila fekete a kockás minták az ingek ez nem emo de divat volt és lesz szerintem

2009. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%

Remélem, hogy nem!

Bár...á! Nem! Kiírtják magukat...érvagdosás és egyéb világfájdalmak...amik röhejes módon pont tízenévesek vállát nyomják, akiket a szüleik tartanak el, csak iskolába kell járniuk...szánalmas. Ez a társadalom egyre butább.

2009. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem bunkóságból, de szerintem nem is volt divat! :D
2009. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!