Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen vastag téli kesztyűt...

SirRasor kérdése:

Milyen vastag téli kesztyűt érdemes venni és hol?

Figyelt kérdés
Nagyon vékonyak az ujjaim és az eddigi legvastagabb bőrkesztyűben is 3-5 perc alatt átfagytak ~-5 C°-ban. Szimpla sétálás közben is így járok, ráadásul bicikliznék is, ott meg emiatt egy 15 perces út is elég necces nehogy lefagyjanak az ujjaim.
2009. jan. 4. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Irhakesztyű,irhakesztyű,irhakesztyű!(kétújjas)

Hasonlóak voltak a problémáim,de egy angol turiban találtam egy ilyet.Ilyen helyen olcsón hozzá lehet jutni,(ha van szerencse)az enyém 2-3 cola ára volt kb.

Isteni vastag a bunda benne,ennek ellenére a hideg biciklikormány néha megfagyasztja ebben is az ujjaimat.Ekkor leszállok a járműről,leveszem,2-3-szor hosszan belefújok,kész a fűtött kesztyű,és gyorsan visszaveszem.

Ilyenkor szoktam arra gondolni,hogy ilyen szuper prémekből bizonyára szoktak bokáigérő női irhabundákat is késziteni...Férfi vagyok,ennek ellenére imádom a bundákat,úgy vélem,egy ilyen irha viselése gyönyörűséges lehet.(főleg ilyen időjárásnál)

2009. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!