Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem undorító, ha...

Csak szerintem undorító, ha egy lánynak kint van a tangája a fél hátsó felével együtt?

Figyelt kérdés
Szerintem közönséges. Van egyáltalán vki, akinek ez bejön???
2010. okt. 22. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is közönséges... de emlékszem mikor 13 éves voltam, akkor itt a városomban ez volt a menő :D bejött a csípőnaci és akkor ki kellett rakni a tangát kb így: [link]

És így mászkáltak az iskolában, meg mindenütt, mert hogy ez mennyire menő és a fiúknak is bejön :D Szerintem inkább közönséges, mint hogy menő..


18/L

2010. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pff nálunk még mindig van egy pár csaj aki ezt hiszi,hogy menő ... :D
2010. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is undorító és közönséges. És ahogy észrevettem a fiúknak sem tetszik csak a hulladékoknak.
2010. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én fiúként nem közelednék egy olyan lányhoz, akinek kilátszik a tangája. Elég ribancosnak tartom.


Am, ha már itt tartunk, mi a véleményetek arról, ha a fiúknak lóg ki az alsógatyájuk? Mondjuk, ha pl valami vicces gatya lenne? Az nagyon gáz?

2010. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen gáz ha kint van a tanga.

az is ha az alsógatya van kint :D

2010. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gusztustalan, de lesz*rom igazából. :D
2010. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!