Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet elegáns egy okosóra ?

Lehet elegáns egy okosóra ?

Figyelt kérdés
jan. 8. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem igen.
jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá! elegant smart watches
jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Az enyémen pl a kijelzőjét leszámítva semmiben nem látszik hogy okos. Direkt kerestem olyat, aminek hagyományos óra kinézete van.
jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Milyen órát vettél?

jan. 9. 15:23
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az ékszeróra vagy a bőrszíjas az elegáns. Nem az okos.
jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

#3 vagyok.

Xiaomi watch 2 pro-m van, ezüst házzal. A hozzá kapott gyári bőr szíj is nagyon szép, elegáns. Sokkal szebb, mint a képeken. De én egy titánból készült fém szíjat vettem hozzá. Teljesen másképp fest vele.

jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Az okosóra nekem kinézetre nem tetszik. Van előnye, ha hívnak és nem hallom a telefont, akkor rezeg a karomon. De szerintem egy hagyományos elegánsabb, egy szép köves vagy karkötőhatású bőrszíjjal. Vettem is múltkor fehéret meg feketét is, olyan mint egy karkötő, csak van rajta óra is. Vintage hatású. Nekem az ilyenek tetszenek. Csak elemet kell bele szereznem, mert így hiába veszem fel, időt meg nem látok vele.
jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
33%
Nem,szerintem nem lehet.
jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 EG0 ***** válasza:
27%

Szerintem pl. Armani Hybrid Smartwatch elegáns. :-)

Ennek ugye nincs kijelzője, a mutatók állása hordozhat információt, illetve Bluetoothon szinkronizálva pl. lépést számol.

jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van hibrid óra igazi mutatókkal.
jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!