Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem a Lidlbe ruhát ami nem...

Vettem a Lidlbe ruhát ami nem jó, kicsi, itthon derült ki. Hogy veszik vissza?

Figyelt kérdés
Címke rajta van, blokk megvan. Nem volt időm, újra arra menni, ezért eltelt 3 nap. Visszaveszik-e még, visszaadják az árát vagy levásárolható vagy csak csere van ha maradt még jó méretben? Érkezéskor a ne a bejáraton, hanem a kijáraton, tehát a pénztárak felőli részen menjek be és jelezzem a pénztárosnak? Vagy bemehetek a főbejáraton és akár vásárolhatok is és elég a pénztárnál visszaadni, nem fogják azt hinni, hogy most vettem el a boltból?
jan. 5. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszaveszik, visszaadják az árát. A bejáraton menj be, és rögtön menj a kasszához!
jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kb. 30 napon belül cserélheted


bejáraton bemész, ha nincs vásárlási szándékod, akkor akár bev.kocsi nélkül is, kiválasztas egy kasszát és be állsz a sorba. ha nincs nyitva csak önkiverős, akkor odamész, megkeresed a ring felügyelőt, szósz neki, hogy visszárú lesz, aztán hívnak neked valaki, vagy egyből ő intézi egy önk.kasszánál

jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy bemehetek a főbejáraton és akár vásárolhatok is és elég a pénztárnál visszaadni, nem fogják azt hinni, hogy most vettem el a boltból?"


Hát mivel meg van a visszavinni kívánt ruha blokkja, ezért van bizonyítékod, hogy azt nem akkor vetted. De amúgy én azt tenném, hogy rögtön a kasszához mennék, elintézném ezt, majd visszamennék bevásárolni. Szimplán már csak azért is, mert én az ilyet szeretem az elején letudni, hogy aztán utána gondterhelten vásárolhassak. De amúgy van blokkod, szóval amúgy szerintem nem lenne probléma, ahogy gondolod.

jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!