Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok. Hordanátok hidzsábot...

Csajok. Hordanátok hidzsábot (muszlim kendő), ha divatba jönne Európában?

Figyelt kérdés

[link]


Egyre több muszlim érkezik az EU-ba, mecsetek épülnek, terjeszkedik az iszlám. A kereszténység hanyatlóban van, vagy ateista lesz az ember, vagy iszlamista. Már Magyarországon is lehet látni kendős járókelőket.


Az arab államokban sok helyen vallási erkölcsrendészek járják az utcát, ellenőrzik a lakosokat, főleg a nőket. Például nők nem mehetnek ki az utcára férfi kíséret nélkül. Arcukat, testüket takarni kell.

Nem mondom, hogy az EU-ban is ez lesz (bár ki tudja), viszont simán elképzelhető, hogy divatba jön a kendőzés. Egyre többen fogják hordani, és úgy őszintén, szerintem jól is néz ki. Egy kis sejtelmesség, titokzatosság mindig is szexi. Csak a szemét/max az arcát látod a hölgynek.

Testhez simuló ez a ruházat, szóval nagyjából képben vagy a testalkatával, de azért mégse látsz minden részletet.

Bárcsak elterjedne már ez a viselet.


Amellett, hogy jól néz ki, még ad egy kis biztonságot is. Valószínűleg kevesebb nemi erőszak lenne, mert a férfiakat nem ingerelnék a nők a miniszoknyákkal, haspólókkal, és extrém rövidnadrágokkal. Tudjátok az a nadrág, ami majdnem olyan, mint férfiaknál a boxer alsó.


2023. nov. 18. 15:18
A kérdező szavazást indított:
Én már most is hordok ilyen viseletet!
Egyelőre nem hordok hidzsábot, viszont ha jobban elterjedne, akkor már én is fel merném venni.
Nem csak a hidzsáb, de még a khimár, nikáb, csador vagy akár a burka is szóba jöhet! Valóban jól néznek ki.
Én nem venném fel... nem szoktam követni az aktuális divatot.
30 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
15%
Nem testhez simulót hordanék, praktikus lenne.
2023. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Hordaná a fszom, Európa az európaiaké.
2023. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
3%

"Európa az európaiaké"

Még most!


"Hordaná a fszom"

Attól tartok ezt nem ti fogjátok majd eldönteni, hanem a muszlim politikusok. Ellenkezésnek sok helye nem lesz. Különben jöhet a korbácsolás, és hasonló szankciók.

2023. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
23%
Szívesen hordanám, de szerintem a párom nem engedné.
2023. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem hordanám, mert nem része annak a KÁRPÁT-MEDENCEI kultúrának, amiben felnőttem. (És nem, nem hordok kihívó viseletet sem.)
2023. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert nem divat kérdése, hanem vallási/kulturális hagyomány. Kereszt nyakláncot sem hordok divatból, mert nem vagyok hívő
2023. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Még mit nem..

Keresztény, európai nő vagyok, semmi okom rá.

2023. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondanám hogy hajmosás helyett egynek elmegy, de nekem szerintem meleg lenne.
2023. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Borzaszto
2023. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
Női elnyomás jelképe! Kizárt, hogy felvegyem.
2023. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!