Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki SHEIN-ről...

Rendelt már valaki SHEIN-ről pl bőr combcsizmát?

Figyelt kérdés

Bőr combcsizmát vagy térd alá érő csizmát akarok venni őszre vagy esetleg télre, de 12 ezer fölött vannak azok, amik tetszenek.

Leginkább olyat akarnék, ami kicsit nyúlik és fel tudom húzni odáig, ameddig kell.

Néztem SHEINen és ott jónak ígérkezik. A vélemények és a képeik alapján. 9-10ezerért néztem ki azt, amit jónak találok.



2023. okt. 8. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rendelt, mert még benne van a kínálatban.
2023. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mutatsz linket melyik tetszik?
2023. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rendszeresen rendelek a SHEIN-ről, köztük gyakran combcsizmákat is. Valóban nagyon jutányos áron beszerezhető onnan többféle szárhosszúságban, anyagból, színben és sarokmagassággal és a minőségükre vonatkozóan sem volt eddig soha kifogásom.

Ha már kinézted a neked tetsző modellt és az árával is elégedett vagy, akkor mi tulajdonképpen a kérdés? :)

2023. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!