Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik egyetemek melyik...

Melyik egyetemek melyik szakjain szoktak kiöltözve járni?

Figyelt kérdés

Olyan érdekel, ahol többen vagy sokan úgy járnak hétköznapon előadásokra, órákra is.


Miben szoktak lenni?


Te is kiöltözve jársz vagy te azért se? Mit szoktál viselni?


20/L



2023. szept. 30. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem szokás kiöltözve járni, legfeljebb egy-egy embernek van ilyen ötlete.
2023. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet sehol sem csinalnak. Vizsgakra - foleg a szobelikre - altalaban kioltoznek, de hetkoznapokra sehol, meg a jogaszhallgatok se.
2023. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsenek ilyen szakok, konkrétan ahonnan eszembe jutott 1-2 ismerősöm, hogy kiköltözve jár órákra, onnan pont ismerek olyat is, akik pl melegítőben járnak.
2023. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Jog. Itt szeretik az oktatók, és neked is jobb ha időben megszokod, mint később egy ügyfél előtt feszengsz majd, mert nem tudsz járni a cipőben, vagy csak huzigálod a szoknyád.
2023. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretik az oktatók? Ez miben nyilvánul meg?
2023. szept. 30. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

A 4-es hülyeségeket ír, csak okoskodni akar.

Az egyetemen egyetlen oktatót sem érdekel, miben járnak a hallgatók

2023. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor oda fogsz felvételizni?
2023. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Vizsgákon fontos a kiöltözés inkább, én jogra járok, sokan vannak, akik tényleg öltönyben, a lányok elegáns ruhában járnak, van egy szaktársam, aki szerintem még télen is magassarkút és szoknyát/ruhát hord, mert nem emlékszem, hogy hordott volna valaha farmert és bármilyen “átlagos” cipőt. Ettől függetlenül jogon is vannak, akik hétköznapi ruhában járnak órákra, viszont melegítőben nem láttam még senkit, és ahogy én észrevettem, vizsgán érdekli az oktatót, hogy hogy vagy felöltözve, amúgy nem.
2023. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!