Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetemen lehet órára járni...

Egyetemen lehet órára járni kicsike kis alkohollal a hasamban?

Figyelt kérdés

Kicsit kellemesebbé akarom tenni a dolgot. Nem lennék totál részeg csak kicsit innék előtte.


Ezt szabad? Amúgy is hajlandó lennék bemenni, de így azért jobb lenne.



2023. jan. 13. 16:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és a kicsike kis= nem kifejezetten sok.
2023. jan. 13. 16:39
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen ez mindennapos.
2023. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tessék megérteni! :)

AZ egyetem nem kötelező. Az ottani előadásokra hallgatóként bejárni sem. A kötelező óraszámról tájékoztatnak. Ha részeg vagy,nem figyelsz, nem érdekel,...az mást mégúgysme. Magadnak okulsz. már ha ... :)

2023. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 konteós ***** válasza:
100%
lehet, nem igazán illik, ne érezzék rajtad úgy ülj :D
2023. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"AZ egyetem nem kötelező. Az ottani előadásokra hallgatóként bejárni sem. A kötelező óraszámról tájékoztatnak. Ha részeg vagy,nem figyelsz, nem érdekel,...az mást mégúgysme. Magadnak okulsz. már ha ... :)"


De nem lennék részeg te kis kedves kommentelő. Te minden alkalommal amikor iszol addig iszol, ameddig össze nem szednek a földről?

2023. jan. 13. 16:48
 6/21 A kérdező kommentje:
De ha kiderülne, ezért büntetés járna? Kirúghatnának engem ezért? Ha nem csinálok semmi ropsszat de kiderül. xDDDD rosszat*
2023. jan. 13. 16:49
 7/21 anonim ***** válasza:

Barátom!

Ha részeg vagy, ha ittas,ha zöld,ha kék... embert nem fogja érdekelni amíg betartod a rend szabályait. :)

Magadnak tanulsz az egyetemen.

2023. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad, de a franc se foglalkozik veled, amíg nem látszik rajtad egyértelműen a maligán.


Olyan nincs, hogy "iszik vagy tanul"


Ugyan az csak az "élet iskolájában" nevelkedett tanulatlan kretének agyában létező dolog, hogy az egyetemisták élete több év permanens részegség, de azért aki nem bulizik azzal komoly gondok vannak...és egy egyetemista mája sem dolgozik gyorsabban mint egy kőmüvesé.

2023. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én egyszer úgy vizsgáztam,3as lett xd
2023. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Meg nem tudom számolni, hogy annó az egyetemen hány csoporttársam jött be ittasan órákra. Szóval lehet.
2023. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!