Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek nőiesen...

Hogyan öltözködjek nőiesen fiúként?

Figyelt kérdés

Fiúként elég nőies arcom van így sokan összekevernek egy transz férfival, mármint azt hiszik, hogy nő vagyok aki fiúként akar kinézni.Azóta inkább nőiesen szeretnék/és igyekszem öltözni, legalább nem szólnak be, mert annyira nőies vonásaim vannak,hogy észre se veszik a lapos melleim.Tudom, hogy gáz meg minden de ez van.

Az osztály társaimat nem igazán zavarja, persze szoknyát meg ilyeneket nem igazán szeretnék hordani.

Inkább maradnék a kettő között, de mégis nőiesen öltözködni.

(A melleimet meg nem akarom kitömni(!), max. annyi, hogy megnövesztem vállig érőnek a hajam oldalt felnyíratom és felkötöm kontyba vagy valami.)

Sajnos méghozzá fiúkhoz képest elég alacsonynak számítok.

Szóval, ja egy kicsit megsz09atott a genetika. :')

+ ez NEM LMBTQ kérdés.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Trollok kíméljenek.

F/17

167-70 cm

60-70 kg



#fiú #hiba #probléma #öltözködés #Nőies arcvonások #crossdress?
2023. szept. 25. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesó, nem értem magát a kérdést. Nem lenne ésszerűbb arra törekedni, hogy a genetikád ellenére próbálj tenni azért, hogy férfiasan nézzél ki amennyire lehetséges? Te nem is akarsz megoldást erre a problémára szerintem hiszen már eleve úgy tetted fel a kérdést, hogy valójában nem ez a bajod.
2023. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

"ez NEM LMBTQ kérdés"

Akkor mi ha nem az?

2023. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Sorry srácok, de amúgy ez a bizonyos fiú nem létezik.Igazából csak kíváncsi voltam(meghát unatkoztam.), hogy milyen válaszokat kapok egy ilyen összekuszált fikcióra.xd

(Tényleg bocsánat, aki valóban igyekezett segíteni "nekem" és azoknak köszönöm is,rendesek voltatok skacok! ;)

2023. szept. 30. 01:16
 14/17 A kérdező kommentje:

Meg hát egész érdekes válaszokat is kaptam.

(Ettől függetlenül, ha valakinek van még hozzáfűzni valója bátran kommenteljen.)

2023. szept. 30. 01:19
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, egy szemernyi szégyenérzet sincs benned amiatt, hogy mindenkit az orránál fogva vezettél a kamu kérdéseddel, csak mert unatkoztál.

Csak halkan jegyzem meg, hogy ez beteges amit csinálsz.

Menj el könyvtárba, sportolj valamit, vagy csak tanuld otthon a leckéidet, csináld meg a házi feladataidat, segíts a szüleidnek a háztartásban, vagy foglald el magad bármilyen értelmes elfoglaltsággal, de ezt ne csináld, mert többek között ezért fogy a gyakori közössége és a kérdésekre adott kommentek száma is, mert egyre több az ilyen hozzád hasonló kamuember a kamu kérdéseikkel.

Nagyon gáz vagy, de sajnos te ezt nem fogod érezni, mert ha nincs benned semmiféle gát az ilyen dolgok ellen, akkor a szégyenérzet is hiányzik belőled.

A hozzád hasonló embereket nevezik aberrált embereknek.

2023. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15 ez igaz kérdező még aszt is irta Trollok kíméljenek hát ö is egy nagy Troll bohoc.
2023. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Ahh, de kár, pedig irigyeltelek volna. Imádnám, ha ilyen lennék. Kedvemtől függően lehetnék épp fiú vagy lány. *-*
jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!