Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lett ilyen folt némelyik...

Mitől lett ilyen folt némelyik ruhámon?

Figyelt kérdés
3 pulcsimon lett ilyen vöröses, rozsdára emlékeztető folt, egyiken folt alakú másik kettőn csikban, elég nagy. Mosógép probléma vagy mi lehet? az egyiket kézzel szoktuk csak
2010. okt. 17. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szárítotad túl forró helyen?mert egyszer apum pulcsija hozzáért a cserépkályhához, és annak lett hasonló foltja.
2010. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet, radiátoron szoktam. Egyiknek több helyen foltokban másik kettőnek kapucniban és kezénél.
2010. okt. 17. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a kínais cuccokkal szokott előfordulni, olyan gagyi fonalból vannak, hogy csak szarul vannak átfestve és mosástól előjöhet az eredeti szín.


Bocs, ha hülyén fogalmaztam, remélem érthető.

Ha ez az ok, akkor nincs mit tenni, kuka... és jövőben minőségibb holmikat vegyél.

2010. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jujjj de jó kérdés!

Nekem is pont ez a gondom, és én sem tudom, hogy miért...


De tutira nem a rossz minőségű ruha miatt van, mert a kislányom drága márkás pulcsija is ilyen lett.


Egyébként én is a mosógépre gyanakszom.

2010. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A pulcsi 6ezer forint volt szóval nem kínai darabokról van szó:) Hát úgy tűnik mosógép lesz ludas
2010. okt. 17. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
A mosógép nem csak pár kicsi foltban szedné ki a színét, és a ruhák anyaga eredetileg nem vöröses, hanem általában fehér...viszont nagy hő hatására változhat a színe...írtad, h radiátoron is szoktad szárítani a ruháidat...és csíkos lett a pulcsid...a mosógépben nincsenek csíkok belül...de a radiátoron lehetnek...
2010. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a fekete pulcsimon lett narancssárga folt, mert a konvektoron szárítottam, és maximumra lett állítva a hőfok...azóta semmit nem teszek közvetlenül fűtőtestre, ha szárítani akarom, de akkor sürgős volt:P
2010. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!