Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan beszéljem meg anyámmal,...

Hogyan beszéljem meg anyámmal, hogy férfi ruhákat hordjak?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években hiába próbálkoztam a női ruhákkal, rengeteget hordtam, mindhiába. Még mindig nem komfortos bennük lenni, nem tudtam megszeretni őket akárhogy is próbálkoztam. Viszont anyám nagyon nézi, hogy miket veszek fel és miket hordok, és nem rajong ezért. Viszont a férfi ruhákban sokkal jobban érzem magam komfortosabb is és még kényelmesebb. Hogyan tudnám ezt megbeszélni vele?

2023. aug. 19. 20:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
21%

hát mert nyilvánvalóan bajod van valami, ezeken kívül más nem nagyon lehet.

A kérdésed meg hülyeség, mert mi nem ismerjük anyukádat, így nem tudjuk mivel lehet rá hatni, nem beszélve arról, hogy ha még eltartott vagy, akkor ebbe nem igazán van beleszólásod, mert úgy se veszi meg neked a férfi ruhát, ha nem akarja.

2023. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csak kezd el őket hordani.

A hülyékkel meg ne foglalkozz.Én nőiesen öltözök,mégis mindig megkapom a magamét.Ha anyád elkezdi mondani a magáét,csak hagy mondja.Ha nagyon muszáj állj vele a konfliktusba.

2023. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
5%

22.

Ha eltartott, akkor hogyan kezdje el hordani??

Aberrációra nem hinném hogy támogatást lel a szüleinél egy gyerek sem.

2023. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%
Én vettem a zsebpénzemből ruhát magamnak.Az aberrált meg te vagy,nem a kérdező.Szabjátok még meg ki mit vehet fel.
2023. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
34%

Drága kiscsillagom szorít a ruha?Kényelmetlen?Nem tudom mi a bubánatos fax különbség van egy férfi és egy női poló között.

vagy farmer ,nadrág,pulóver stb között.És mi az ami kényelmetlenné teszi a viselését a nőinek nő létedre, ha megfelelő méretet választasz?Elárulnád?Mert roppantúl érdekelne!!

2023. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
7%
biztos nagyon dagadt, ennyi. ha szégyelled a tested, menj edzőterembe
2023. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26%
Mert ti olyan szépek vagytok.Mire veritek magatokat?Kis csicska ge...cik.Honnan veszitek a bátorságot,hogy megszóljatok vslskit?Ártott nektek?
2023. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

25. válasz: Szerintem a kérdés rézszletezésében mindnet leírtam amit kell.


26. válasz: Egyébként nem hinném, hogy 50kg olyan sok lenne. :D Szerintem a legtöbb válaszoló mellett egy hurkapálcika vagyok. Egyébként nem szégyellem a testem, rendszeresen járok edzőterembe.


27. válasz: Senki nem veri magát semmire, csak szimplán nem tudnak válaszolni egy egyszerű kérdésre a beszűkölt konzervatív látásuk miatt.

2023. aug. 23. 00:27
 29/30 anonim ***** válasza:
76%

25.

Ezt nagyon jól megfogalmaztad!

Teljesen igazad van.

Szerintem ez valami fétis, vagy aberráció.

Sok lány ismerősöm van, de érdekes mód ők mindég találnak megfelelő ruhát maguknak a NŐI osztályon.

2023. aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
47%
A lanyok imadjak kirakni amilyuk van, ha nem teszik ki altalaban azert van mert nincs semmijuk
2023. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!