Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a Crocs klumpákat/p...

Szeretitek a Crocs klumpákat/papucsokat?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira, mert beizzad a lábam tőle. Csak annyiban jó, hogy könnyű viselni. (F!)
2023. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nekem nehéz, kemény és kényelmetlen.
2023. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Praktikus, tartós. Én nagyon szeretem. Bírja a sós vízet. Évek óta ilyeneket használunk a családban. Persze volt amikor a Penny Marketbe vettem olcsón, és annak gyengébb volt a minősége.
2023. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, csak strandon használod?
2023. júl. 30. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van és imádom😻

[link]

2023. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A párom és én is Crocs klumpát használunk munkában, nagyon szeretjük őket. Több évig is bírja, kényelmes
2023. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyerekként mindenhová abban jártam, akkor volt kb az első divathulláma itthon. Ma már valahogy kényelmetlen nekem, úgyhogy nem.
2023. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egy ideje mindenhova abban járok (most egy literide 360), nagyon kényelmes akár hosszabb sétákra is, és vízparton is kiváló.
2023. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
telekre való, nagypapának, nagymamának.
2023. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régen nem szerettem, majd az első klinikai gyakorlati napomat végigszenvedtem egy zárt sportcipőben. A legtöbb ott dolgozón Crocs volt, még aznap elmentem venni. Sokkal kényelmesebb, ha már fáj benne a lábam, ki tudom venni belőle a lábam kicsit átmozgatni.

Azóta itthonra is vettem, de nem hordom állandóan (általában valahol leveszem és elfelejtem visszavenni).

Ami hátránya, hogy zokni nélkül nekem nem kényelmes hordani. Nem jó érzés csupasz lábbal hozzáérni és sokkal jobban izzad.

Azt a hibát elkövettem, hogy több félét is vettem. Amit nem ajánlok az a magasított talpú ( [link]

és a bélelt ( [link]

A hagyományos jó, ezek az extrások nem.

2023. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!