Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek a suliba ezt? (...

Felvennétek a suliba ezt? ( Rá egy kabáttal)

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 14. 14:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

látszik hogy 16 vagyok ;D

nekem véleménynyilvánítás helyett az oltás tűnt fel, már elnézést. de nem vagyok sem idióta 16 éves, sem bárki édesszíve.. csak fura, hogy mindenki ízléstelennek tartja, mert ő a ruhát kérdezte, és nem a harisnya melltartó ruha kombót.. :D

2010. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
10%

"Felvennétek a suliba ezt?"

És egy link. Hol van ebbe hogy KIZÁRÓLAG a ruha és nem az összeállítás? De rühellem a nagypofájú 16 éveseket... fú de nagyon. Kis pcsák aztán már az arcuk rohadt nagy.

Amúgy nekem tetszik, bár én nem venném fel, mert nem állna rajtam jól, meg bzinak és néznének. De rajtad biztos csinos.

2010. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
48%
ha akkora szakértő dizájner stylist divatikon fifasz példakép atomceleb vagy, mit keresel még a gyakorikerdesek.hu-n?:D ASSHOLE
2010. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk a félreértést.:) NEM EVVEL A MELLTARTÓVAL VENNÉM FEL! Negetív véleménye mindenkinek lehet.
2010. okt. 14. 15:06
 15/31 anonim ***** válasza:
Te hallod a 15.05ös hozzászólásoddal azt akarod kifejezni, hogy azok, akik értenek is hozzá, azok nem itt vannak? Mert hát te is itt vagy, szóval akkor a te véleményed is kb. annyit számít.
2010. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Felvennétek a suliba ezt? ( Rá egy kabáttal)


én ezt úgy értelmezem, hogy az egész összeállítást (most már tudjuk, hogy nem ezzel a melltartóval) de ebbe nem csak a ruha tartozik!

2010. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
" Max úgy tudnám télre elképzelni, ha egy garbót alávennél, ami ugyanolyan színű, mint a harisnyád, és egy szürke hosszú csizmát." Alávenni?Normális vagy?xD
2010. okt. 14. 15:10
 18/31 anonim ***** válasza:

"Normális vagy?"


Te olvasol divatmagazinokat? Bevett és divatos szokás a nyári ruha téliesítése egy vékony garbóval alá! Mert amúgy hogy képzeled el? Rá veszed? Akkor mi értelme az egésznek? Kardigánnal, ha begombolod szintén miértelme, ha kigombolod topis az egész. Ha meg nem veszel fel semmit akkor csak simán nevetséges vagy, hogy alulról harisnyásan ősziesen öltözöl, felül meg július közepe van.

2010. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nagyon nevetségesen nézne ki,garbóval.Ja és utálom.
2010. okt. 14. 15:27
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem kell garbónak lennie, lehet egy vékony anyagú egyszerű hosszú ujjú is a lényeg, hogy egyszerű legyen. Spagettipántos ruha + alul őszies/télies öltözet nagyon nem illik össze.
2010. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!