Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek a suliba ezt? (...

Felvennétek a suliba ezt? ( Rá egy kabáttal)

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 14. 14:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
persze. :) csak az a baj, hogy hideg van, jobban fel kell öltöznöd, pedig magában néz ki igazán jól. :/ de biztos csini :D
2010. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Ez inkább bulizós cucc.
2010. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
nem vennem fel
2010. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem, mert ronda. És a melltartód is kilóg, ami számomra olyan faluszéli hatást kelt (igen, tudom, tudom, ma ez szexi, de akkor is igénytelen). Max úgy tudnám télre elképzelni, ha egy garbót alávennél, ami ugyanolyan színű, mint a harisnyád, és egy szürke hosszú csizmát.
2010. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy avval a melltartóval akarom felvenni?:)
2010. okt. 14. 14:28
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
TE mondtad, idézem, felvennétek a suliba ezt? Ebben a melltartó is benne van. Mondjuk ez részletkérdés ahhoz képest, hogy nagyon gáz a cucc, még buliba is, de oda még elmegy.
2010. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
szerintem is elég bohóc jelmez, szinek se mennek egymáshoz, meg az évszakhoz sem
2010. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok.

szerintem nagyon csinos :O

szerintem itt azzal van a probléma hogy irigyek vagytok, nemhogy felemelnétek a dagadt narancsbőrös seggeteket és talán lehetne ilyen alakotok.. persze erre az lesz a válasz, hogy JAJJJ ÉN NEGYVEN KILÓ VAGYOK ÉS MODELLKEDEm hát a l_faszt. szemmel láthatóan tiszta édi ez a ruha és csak az fikázza aki irigykedik.. nacső :D

L16

2010. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%

Az a tiszta édi ruha úgy néz ki, mint egy zsák két pánttal, de mindegy. A harisnya meg... Én fel nem venném, bár már 23 éves vagyok és ízlésem is van.


Édes szívem, ha dagadtak is írják a választ, azt osztályozzák, ahogy azon kinéz, aki a képen van, nem azt, ahogy rajtuk állna. Nézz meg egy-két divattervezőt meg stylistot, nem egy kövér van köztük, de az ízlésük attól még első osztályú lehet.

2010. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Miért lennék dagadt, narancsbőrös azért mert nem tetszik ami neked?! Nem vagy semmi ..:) látszik hogy 16éves vagy! Nagyon csinos tényleg csak kár, hogy össze vissza vannak a színek, a kérdező a véleményünket kérdezte, mi leírtuk!
2010. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!