Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A magassarkú combcsizma...

A magassarkú combcsizma “olcsó” hatást kelt?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyet, mert nyárra le lett akciózva. Kb 6 centis sarka van, velúr utánzat. A páromnak nagyon nem tetszik, szerinte rinYgós. Most ez kicsit elvette a kedvemet.

Ilyen: [link]


2023. jún. 19. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, nekem is tetszik, de én nem merek ilyet felvenni, egyrészt pont ezért, mert sokan utcalányosnak gondolják és már így is megnézegetnek elegen, nem hiányzik, hogy ez még több legyen, meg sajnos alacsony vagyok, emiatt sem lenne előnyös.
2023. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit se szerintem tök szép :)
2023. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mikeXxX ***** válasza:
43%

Hát ha valaki szerint ez ribis akkor èn extra brutál ribit keresek ezek után magam mellé 😆!

Nem gondolom hogy sok beleszólásunk van a párunk öltözèkèbe max megjegyzést tehetünk . 43f

2023. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mivel privátban kb már 4-en megkérdeztétek h milyen magas vagyok: 172 (nem áll rosszul és nem is hordanám prostis módon)
2023. jún. 21. 14:26
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Nyáron biztosan. :D


Viccet félretéve, ősszel és télen, normális ruhával, például egy farmernadrággal, semmi kivetnivaló nincs benne szerintem.

2023. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!