Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utálom, ha a barátnőm valami...

Utálom, ha a barátnőm valami ruhát/kiegészítőt úgy vesz meg, hogy korábban már rajtam látta. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm ilyen. Mindig engem utánoz, az elején még zavart, de már nem érdekel, ha ő jól érzi magát akkor oké. Azt még hozzá teszem, hogy 25-30 kg különbség van köztünk és egy kicsit furcsán mutatnak rajta az olyan stílusú ruhák amik nekem jól állnak. Próbáltam neki magyarázni, de nem érti, úgyhogy ráhagytam.
2010. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Látszik, hogy nagyon gyerekek vagytok mégXD
2010. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
ugyanígy vagyok... vettem egy csizmát az eurocenterbe a könyvesboltal szembeni cipőboltban. ott csak egy féle lapos talpú volt. nagyon tetszett és ha már így rátalűáltam meg is vettem. másnap megyek edzésre barátnőm megszólal dejóó hol tudtál ilyet szerezni,nem azért mert akarok csak úgy kérdezem.. erre másnap megjelenik egy ugyanolyanban. majd azutáni nap még egy barátnőm szintén ugyan olyanban -.-" felőlem legyen neki ugyanolyan de ne hazudjon a képembe és utána mondja hogy bocsikaa enyu miatt vettem meg f@szt vetted meg anyád miatt -.-"
2010. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

én sem szeretek tucat lenni. ezért többnyire élből elkerülöm azt, ami divat. idén tornacipő(converse)rövid kabát(lehetőleg bőr hatású)-nagy táska nyáron pedig saru. tucatszámra rohangálnak lányok ugyanabban a sémában. akárhová nézek. a lányok 80%-ba nulla ízlés vagy egyediség szorult. kötve hiszem, hogy itt minden válaszoló stílusa egyedi, úgyhogy szerintem nem a barátnőnél kezdődik az utánzás. amúgyis csak a divatosat és népszerűt másoljuk(pl kevés hippinek a barátnője hippi kinézetű csak utánzásból). mi pl nem utánozzuk egymást, mert saját kialakult stílusunk van és lehet, hogy néha a másiknak jobban összejön nem irigyeljük, mert nem a mi világunk.

szóval kár pattogni, mert a nagy többség öltözködése ígyis sablonos.

2010. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
szerintem meg azok az emberek a szánalmasak akik ennyire nem tudják eldönteni, hogy nekik mi tetszik. ami a másiknak jó és menő vele akkor azzal őkis biztos menők lesznek. szánalmas.
2010. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

jaj ismerős engem is rohadtul utánoz.. nagyonidegesitő.............

16l

2010. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bakker! Akit zavar, hogy szembejön a ruhája, ne vásároljon tucathelyen, vagy kussoljon.


Engem egyébként nem érdekel, mert én magamnak varrok, így ez nem fordulhat elő...de mindig is szánalmasnak tartottam, mikor 3 lány ugyanabban a cipőben villogott az osztályban, csak más színben meg hasonlók :D

2010. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is így vagyok egyik lány osztálytársammal,meglát rajtam valamit..lehordja mindennek mindenkinek pár nap múlva meg ugyanolyanban jelenik meg sztem ez azért a szánalomnak is a legalja xd
2010. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!