Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utálom, ha a barátnőm valami...

Utálom, ha a barátnőm valami ruhát/kiegészítőt úgy vesz meg, hogy korábban már rajtam látta. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hú én kiakadnék nagyon..
2010. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
az ilyet én is utálom:/ én sosem csinálnék ilyet, pl. ha látom, h vkin olyan cipő van, amit kinéztem, akkor nem veszem meg, mert az utánzás lenne. szerintem ez így van jól. 18/L
2010. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Nemrég vettem egy piros-kockás inget, de olyan fazonút, amit csak egy boltban láttam. Még 1 darab volt, más méretben. Egyik csaj osztálytársam meglátta rajtam, és megkérdezte, hol vettem. Megmondtam neki, de hozzátettem, hogy ha szembejön velem a suliban az ingem, akkor letépem róla :D Megígérte, hogy nem vesz ugyanolyat :D
2010. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Úram Atyám milyen hatamas problémáitok vannak...hogy a f*szomba tudtok így élni? Én a helyetekbe már rég agyonőttem volna magam ha ilyen gondjaim lennének mert ezzel egyszerűen nem lehet élni!Kitartás lesz még egy szebb jövő ahol minden ruhából csak 1 lesz 1 városban és ez a probléma megoldódik.Addig is bird idegekkel és ami a legfontosabb ne tégy kárt magadban.



(szarkazmus)

2010. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

mert jó hülyék vagytok...

ez nem ettől függ.. ha utánzod az egyéni szoc.. de ha neked is tetszik akkor miért ne? hidd el még 100 embernek lesz rajtad kivül ugyanolyan cucca hiszen akkor miért gyártanának belőle milliókat? :)

2010. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
ezt én se szeretem.. ha pl.. megveszek valamit, és pár nap után a másikon is az van -.-
2010. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: nem az zavar, ha az utcán egy vadidegen ember ugyanolyan holmikat vásárol, mint én, hanem ha egy barátnőm (azaz a személy, aki nagyon jól ismer, és nap mint nap találkozunk, ugyanazokkal az emberekkel mozgunk) vesz sorozatban ugyanolyan cuccokat mint én.
2010. okt. 11. 18:10
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt egy olyan osztálytársam aki állandóan engem utánzott. Bármit új cuccot felvettem szinte 60% volt hogy másnap ő is abban jön. Volt olyan is hogy kinéztem valami és már csak 4000ft kellett ahhoz hogy meg tudjam venni és ő megvette előttem és amikor én mentem benne akkor mindenkinek azt mondta hogy én koppintottam le őt. -.- Engem azóta bárki ugyan olyan cuccot vesz mint az enyém (persze csak ha már tuti hogy látta rajtam nem 1x) akkor kiakadok és ordibálok vele. :P Hát igen....
2010. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ha neki is megtetszik mért ne vehetné meg ? ha egy cuccrol van szó akkor jó de ha minden uj coccodat lekopiozza mond meg neki hogy ne vegyen ugyanlyan ruhákat.


ha meg csk simán tetszik neki és előtte nem vett ugyanolyat mért ne lehet hogy neki is tetszik...


amúgy sztem nem nagy dolog..engem is zavar ha valaki ugyanolyanba jár... de sztem nem halsz bele.

2010. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
engem régen nagyon idegesitettt de mostmár ugy vok vele h legyen neki haggyuk rá nem érdekel..mivel mindig ha szoltam azt mondta neki volt elöbb és felesleges veszekedni-mivel ha neki is ez teccik ugy is megveszi.
2010. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!