Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay ruhák minősége milyen?

Sinsay ruhák minősége milyen?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 06:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes. Vannak elfogadható, sőt egész jó minoseguek is, de akad silány is.
2023. máj. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az egyes véleményét. Körültekintő kell lenni és vannak sinsay-es face csoportok ahol egyes darabok véleményezve is vannak. Érdemes azt nézni, mert tényleg van ami kritikán aluli minőség és van egész jó is.
2023. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég vegyes, van onnan olyan felsőm, ami évek óta megvan és teljesen jó, de vannak ócska cuccok is.
2023. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy farmerom és egy pulcsim van onnan. A farmer tökéletes immáron 1 éve, és nagyon magas és nagyon vékony vagyok, ez az egyetlen farmer, ami tényleg skinny rajtam, ezért ez a kedvencem. A pulcsinál (ilyen belebújós hoodie szerűség, fekete színű) 1 évig folyamatosan fekete lett az összes pólóm, annyira szöszösödött, és minden nap végén hosszú percekig kapartam le róla kefével. Már több mit egy éves, de még mindig elszíneződnek egy kicsit a pólóim, ami aztán mosásnál kijön. Akkor szoktam felvenni (mert amúgy kényelmes), amikor tudom, hogy nem kell levenni a pulcsit, és akkor este rászánom azt a pár perc szösztelenítést.


Tehát összességében tényleg változó, van nagyon jó, és van rossz is.

2023. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon ócska és egész jó kínais ruhák minőségére kell számítani.

Pont úgy, mint egy kínai ruhaboltban.Ott is vegyesen vannak nagyon gáz és magukhoz képest egész jó ruhák.

Azért arra számítani kell, hogy a közepest sem üti meg itt a ruhák minősége, de legalább nagyon olcsók.Úgy á-érték arányban vannak.

2023. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, kifejtem jobban, csak amikor válaszoltam, nem volt időm. Elég sok cuccom van a sinsay-ből, volt olyan időszak, amikor elég sokat vásároltam ott, mostanában már annyira nem, és vannak egész jó dolgok, de én pl. érzékelem, hogy a stradivariusos, zarás, mohitos ruháimhoz képest elég silány a minősége.

A felsőkkel, pólókkal annyira nem volt gondom, van olyan, ami már 6 éve megvan, talán icipicit kifakult, de amúgy jó. Bár érdemesebb az üzletben megnézni, mert volt, hogy sokkal átlátszóbb, ócskább anyagú volt valami, mint amire számítottam.

Fehérneműkkel nem volt jó tapasztalatom, 2 melltartót vettem, egy csomag zoknit meg 1-2 bugyit, egyik sem volt jó, a zoknik vékonyak, nem pamutból vannak, hanem nem is tudom milyen anyagból (ehhez nem értek), a melltartónak pár hordás után kifordult a szivacsa, elkezdett lógni belőle a cérna stb. Fehérneműt többet ott nem veszek.

Volt egy táskám, 1 évig jó volt, utána elkezdett szétjönni.

Vettem tél elején egy kötött pulcsit, tél végére kilyukadt.

Nekem is volt onnan több farmerom, azokkal nem volt problémám, viszont elég szűkek, lehet sokaknak egy mérettel nagyobb kell, illetve vékonyak.

2023. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én otthonra szoktam ott venni olcsó ruhákat, szerintem nem rosszabb a minőségük, mint más drágább márkáknak.
2023. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Láttam az árakat, kicsit szkeptikus voltam, hogy mennyire lesz rossz a minőség de pozitívan csalódtam.

Póló méret tökéletes volt, anyaga sem rossz, rendeltem is utána még belőle.

Rövidnadrág is hasonlóan tetszik nekem, nem vastag de nem is mm vékony. Zsebei lehetnének mélyebbek egy pár centivel de így is jobb mint amire számítottam.

Melegítőnadrág szintén.

Zoknikat rendeltem még de nem jöttek be azok egyáltalán. Anyaga sem volt olyan túl jó illetve a méret se.

Többiről nem tudok nyilatkozni.

2023. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!